Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Picerijoje – ypač įžūli vagystė

Vasario 11-osios rytą Kauno gatvėje UAB ,,Optima 13 Pica“ direktorius antrame aukšte aptiko piceriją atsirakinusius ir viduje vagiliaujančius paauglius.

Į kuprinę jie jau buvo susikrovę iš baro pavogtą butelį likerio, butelį konjako bei 26 pakelius įvairių cigarečių. Grobio vertė – 220,60 euro. Bandyta lįsti ir į kasos aparatą, tačiau to padaryti nesugebėjo.

Vienas jaunasis nusikaltėlis paspruko, vieną sučiupo pats direktorius.

Atvykę policijos pareigūnai sakė, kad abu penkiolikmečiai paaugliai jiems žinomi – dėl smulkių nusikaltimų yra patekę į akiratį.

Įmonės direktorius Saulius Varžgalys pasakojo, kad picerijos darbuotojai anksčiau buvo atkreipę dėmesį į šiuos čia ateinančius paauglius. Iš vakaro jie buvo atėję esą išsikeisti pinigų, kažko klausinėjo apie parduodamas cigaretes.

Matyt, prieš tai jie stebėjo, kada išjungiama signalizacija, kada į darbą ateina baro darbuotojai ir kur paliekamas raktas. Vėliau jį susirado ir patys atsirakino duris.

Įmonės direktorius sako, kad šią vagystę įžūlūs paaugliai buvo kruopščiai suplanavę. Pritaikė momentą, kai ryte visos įmonės signalizacija buvo išjungta. Tuomet įėjo į vidų, užlipo laiptais, surado raktą, atsirakino duris ir ėmė šeimininkauti.

S.Varžgalys tuo metu pro kitus – virtuvės – laiptus užlipo į antrą aukštą išsivirti kavos. Čia rado ilgapirščius ir vieną iš jų pats sučiupo.

Dėl šio įvykio policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

UŽ inf.

Rekomenduojami video