Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Permainos Valstybinėje miškų urėdijoje

Darbą pradėjo nauja VĮ Valstybinių miškų urėdijos valdyba, susirinkusi į pirmąjį posėdį ir išsirinkusi valdybos pirmininką, kuriuo tapo Paulius Martinkus. Nauja įmonės valdyba išrinkta ankstesnei valdybai baigus ketverių metų kadenciją.

„Per ketverių metų kadenciją su buvusia valdyba priėmėme daug svarbių mūsų įmonės veiklai sprendimų. Džiaugiuosi, kad naujoje valdyboje darbą tęs net du buvusios valdybos nariai ir taip išlaikysime patirčių bei sprendimų tęstinumą, o naujų narių įsiliejimas įneš naujų idėjų. Neabejoju, kad toks jau esamų patirčių ir naujų žinių bei kompetencijų subalansavimas užtikrins dar efektyvesnį įmonės valdymą ir pradės naują įmonės etapą. Bendrai sieksime, kad mūsų sprendimai prisidėtų prie dar spartesnio įmonės veiklos vystymo, kartu įgyvendinsime būtinus pokyčius ir kaip komanda įveiksime laukiančius iššūkius“, – sakė Valstybinių miškų urėdijos generalinis direktorius Valdas Kaubrė.

Į naujai suformuotą valdybą atrinktas ir pirmininku išrinktas P.Martinkus – nepriklausomas valdybos narys, turintis patirties dirbant valdybos nariu ir pirmininku 14-oje skirtingų įmonių, įgyvendinęs pokyčius strateginio valdymo, finansų ir valdysenos srityse, yra prisidėjęs prie valstybės ir savivaldybės įmonių valdysenos pertvarkų, dirbo energetikos, transporto, finansų ir nevyriausybiniuose sektoriuose, kur įgyvendino sisteminius pokyčius.

Du valdybos nariai – Normantas Marius Dvareckas ir Valstybinių miškų urėdijos atstovė valdyboje Ina Bikuvienė – dirbo ir praėjusioje kadencijoje, jie išlaikys savo veiklos bei darbo patirties įmonėje tęstinumą.

Nepriklausomas valdybos narys N.M.Dvareckas yra UAB „Toksika“ ir UAB „Valstybės investicijų valdymo agentūra“ nepriklausomas valdybos narys, KŪB „Pagalbos verslui fondas“ investicinio komiteto narys, įmonių jungimosi ir įsigijimo konsultacijų UAB „Ad ventum“ steigėjas ir vadovas, Inovacijų fondo prie Europos klimato, infrastruktūros ir aplinkos vykdančiosios agentūros (CINEA) Briuselyje ekspertas.

Miškotyros mokslų daktarė I.Bikuvienė yra VĮ VMU darbuotojų atstovė valdyboje, GIS ir geodezijos skyriaus, GIS ir kartografijos poskyrio specialistė, Miškotvarkos padalinio darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė.

Naujas nepriklausomas valdybos narys Marius Aleinikovas yra Miškotyros mokslų daktaras, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro direktoriaus pavaduotojas Miškų instituto veiklai, IUFRO organizacijos Tarptautinės tarybos nacionalinis atstovas, LAMMC Mokslo tarybos narys, VDU ŽUA Miškų ir ekologijos fakulteto Mokslo tarybos narys, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos Akademinės tarybos narys.

Aplinkos ministerijos atstovo valdyboje atranka šiuo metu dar vyksta.

2021 m. gruodžio 31 d. patvirtinti nauji Įmonės įstatai, pagal kuriuos valdyba sudaroma ketveriems metams iš penkių asmenų: vieno valstybės tarnautojo, vieno darbuotojų atstovo ir trijų kitų fizinių asmenų, atrinktų Įstatymo ir Vyriausybės nustatyta tvarka.

Valstybinių miškų urėdija įkurta 2018 m., įgyvendinus valstybinių miškų ūkio pertvarką ir apjungus 42 urėdijas bei Valstybinį miškotvarkos institutą. Įmonė atsakinga už valstybinių miškų apsaugą, priežiūrą ir plėtrą užtikrinant efektyvų ir tvarų valstybės turto (miško) valdymą. Valstybinių miškų urėdija jungia 26 regioninius padalinius, kuriuose dirba iš viso apie 2 800 darbuotojų, ir yra viena didžiausių valstybės įmonių.

Parengta pagal VMU

Rekomenduojami video