Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Per savaitę apie galimus aplinkosaugos pažeidimus gauta daugiau kaip 300 pranešimų

Praėjusią savaitę, sausio 24–30 dienomis, Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Pranešimų priėmimo tarnyba apie galimus pažeidimus gavo 309 pranešimus. Ne darbo metu gauta 117 pranešimų. Reaguodami į skubius pranešimus ne darbo metu, pareigūnai vyko į iškvietimus 19 kartų.

Praėjusią savaitę Pranešimų priėmimo tarnybos darbuotojams apie žvejybos pažeidimus pranešta 6 kartus, medžioklę – 14 kartų. Dėl atliekų deginimo kreiptasi 22 kartus, netinkamo atliekų tvarkymo – 19, nuotekų – 14, vandens taršos – 9, neteisėtų kirtimų – 7, oro taršos – 6, pranešimų apie sumedžiotus vilkus – 4, nukeltus gandralizdžius – 4, kitos taršos – 3, miškų – 5, avarijų – 2, dėl kitų pažeidimų ir konsultacijų kreiptasi 36 kartus.

Dėl į autoįvykius pakliuvusių laukinių gyvūnų kreiptasi 113 kartų (ankstesnę savaitę – 94), dėl kitų įvykių su laukiniais gyvūnais – 45 kartus (ankstesnę savaitę – 35).

Iš ne darbo metu gautų 117 pranešimų 19 buvo skubūs, iš jų 50 pranešimų buvo gauta savaitgalį ir 67 darbo dienomis po darbo valandų.

Rekomenduojami video