Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pėdsakai sniege išdavė užkietėjusį Kretingos rajono brakonierių

Per reidą Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai Kretingos rajone sulaikė jau ne pirmą kartą jiems į akiratį pakliuvusį kilpininką. Pažeidėjui už neteisėtai laikomas kilpas teks sumokėti iki 880 eurų baudą.

„Džiaugiamės kiekvieną kartą, kai išaiškiname kilpininką jam dar nespėjus pagauti laukinį gyvūną. Tada esame tikri, kad bent jau šį kartą kilpos nebus pastatytos ir žvėrims neteks nugaišti baisiose kančiose“, – teigia Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Vitalis Marozas.

Aplinkosaugininkai tikrino teritoriją, kurioje, jų įtarimu, galėjo būti statomos kilpos žvėrims gaudyti. Miškas buvo padengtas stora sniego danga ir pareigūnams sukėlė įtarimų sniege išminti žmogaus pėdsakai, vis priartėjantys prie laukinių žvėrių pėdsakų.

Pėdsakai galiausiai nuvedė į Klaipėdos pareigūnams puikiai žinomą sodybą, kurios savininkas jau ne kartą baustas už medžioklę kilpomis.

Patikrinus sodybos savininko sandėliuką, buvo rastos aštuonios kilpos gyvūnams gaudyti.

Iš pradžių asmuo neigė, kad tai kilpos, bet vėliau pripažino. Pažeidėjui surašytas administracinių nusižengimų protokolas ir konfiskuotos aštuonios kilpos gyvūnams gaudyti. Taip pat jam teks sumokėti baudą, siekiančią nuo 300 iki 880 eurų.

Rekomenduojami video