Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pedagogams autobusų bilietai – su nuolaida

Ukmergės pedagogai viešuoju transportu galės važiuoti su 80 proc. nuolaida? Taip bus, jei tam pritars rajono savivaldybės taryba, kuriai ketinama teikti svarstyti šį klausimą.

Tiesa, į šį ketvirtadienį vyksiančio neeilinio rajono tarybos posėdžio darbotvarkę, kurioje daugiausia – su švietimu susijusių klausimų, jis neįtrauktas.

Ukmergės rajono savivaldybės tarybos Sekretoriato vedėja Monika Raškevičienė  paaiškino, kad šis klausimas nėra visai standartinis, vertas diskusijų, tad turėtų būti nagrinėjamas eiliniame posėdyje, kur diskusijoms yra daugiau erdvės.

Sprendimo projekte rašoma, kad teisę įsigyti terminuotą vardinį važiavimo miesto autobusais bilietą su 80 proc. nuolaida įgytų Ukmergės rajono savivaldybės švietimo įstaigų pedagoginiai darbuotojai.

Nuolaida galiotų tik pateikus galiojantį LR mokytojo pažymėjimą arba Tarptautinį pedagogo pažymėjimą.

Ši lengvata būtų įtraukta į UAB Ukmergės autobusų parko teikiamų paslaugų kainas.

Pažymima, kad Ukmergės autobusų parko tarifai nesikeistų.

Keleivio bilietas miesto maršrutais dabar kainuoja 55 centus, mėnesinį bilietą kalendorinėmis dienomis galima  įsigyti už 23 Eur, tik darbo dienomis – už 17 Eur.

Primename, kad pernai spalį patvirtintame Ukmergės rajono mokytojų profesinio prestižo didinimo ir jaunų pedagogų pritraukimo programos priemonių plane numatyta priemonė įteisinti, kad mokytojams, važiuojantiems autobusais vietinio susisiekimo miesto maršrutais, pateikusiems mokytojo pažymėjimą, būtų taikoma nuolaida.

Apklausus mokyklų vadovus paaiškėjo, kad praėjusiais mokslo metais į darbą miesto autobusais važiavo 25 pedagogai.

Kadangi terminuotas vardinis važiavimo vietinio (miesto) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietas mėnesiui be nuolaidos kainuoja 23 Eur, su 80 proc. nuolaida – 4,60 Eur, Ukmergės autobusų parkas per mėnesį dėl to negautų 460 Eur pajamų.

Su lengvatomis susijusias išlaidas savivaldybė kompensuotų iš savo biudžeto, o sprendimas įsigaliotų jau šiais mokslo metais.

Rekomenduojami video