Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Paupyje – savavališki kirtimai

Trečiadienį į redakciją paskambinusi ukmergiškė Violeta Šanteriova informavo apie Ukmergėje Šventosios pakrantėje vykdomus medžių kirtimus.

Pasakojo anksti ryte išgirdusi pjūklų garsus ir dviračiu nuvažiavusi iki tos vietos.

Čia, pasak jos, pamatė baisų vaizdą – palei pakrantę pjaunami didžiuliai medžiai. Dangstytasi tuo, kad čia valomi krūmynai. Tačiau didžiuliai kelmai byloja, kad čia būta visai ne krūmų, o senų ir sveikų medžių.

Moteris puolė klausinėti, kas, kieno pavedimu šiuos medžių pjovimo darbus dirba, bet darbininkai jai nieko neaiškino, o pradėjus domėtis ir fotografuoti skubėjo pasišalinti.

V.Šanteriova pasakojo nufotografavusi technikos, kuria darbavosi medkirčiai, numerius, taigi, dirbę asmenys turėtų būti aiškūs. Spėja, kad šie kirtimai neteisėti, nes paupyje planuojamas tako įrengimo projektas kol kas sustabdytas.

Deja, moters prielaida dėl neteisėtų kirtimų greičiausiai pasitvirtins.

Ukmergės rajono savivaldybės Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus informavo, kad Ukmergėje, Šventosios pakrantėje, medžiai ir krūmai galimai pjaunami pažeidžiant nustatytą tvarką.

Pasak vedėjo, šiuo metu situacija tikslinama. Visa savivaldybės administracijos surinkta medžiaga bus perduota tirti policijai ir Aplinkos apsaugos agentūrai.

Rekomenduojami video