Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Patyrė šoką: daugiabučio lifte įstrigo su 3 mažais vaikais

Neseniai Kėdainių mieste įvyko incidentas, apie kurį jauna moteris nusprendė netylėti ir problemą viešinti. Kėdainietė su trimis mažais vaikais užstrigusiame devynaukščio namo lifte praleido valandą. Moteris piktinasi, kad meistro reikėjo laukti labai ilgai. Tuo metu liftininkų atstovas teigia, kad problema jau išspręsta ir minėtas liftas nebeturėtų kelti problemų.

Kreipėsi į žurnalistą

Su „Rinkos aikštės“ žurnalistu susisiekė kėdainietė Simona, kuri papasakojo, kad vieną balandžio popietę jai su trimis mažais vaikais teko ilgokai pabūti užstrigusiame Respublikos g. 12-ojo devynaukščio namo lifte.

„Manau, kad tai yra didelė bėda, kurią reikia viešinti. Su trimis vaikais užstrigome lifte, sėdėjome valandą, kol atvažiavo tarnyba. Atvažiavus kilnojo mus aukštyn ir žemyn. Ir dar tris kartus strigome, kol galiausiai mus išleido.

Vaikams šokas, pati buvau išsigandusi“, – dėstė jauna moteris.

Kodėl reikia laukti?

Moteris teigė mananti, kad tai yra visų Kėdainių bėda, mat tokių įvykių tikrai pasitaiko, mat žmonės kalba, tačiau neviešina įvykių.

„Labai keista, kad Kėdainiai neturi budinčio liftininko. Kodėl turime sėdėti valandą lifte? Gal yra kokios kompencacijos tvarkant liftą savo lėšomis?

Tikrai nežinau, ką daryti, lifte vėl sėdi žmogus, ką tik gavau žinutę. Aš manau, kad tai nežmoniška“, – tiesiogiai žurnalistui apie įvykį pranešė moteris.

Įvykių chronologija

Moteris surašė visą tos dienos įvykių chronologiją. Ji teigė, kad dabar liftu naudotis bijo ne tik ji, bet ir daugiau namo gyventojų.

„Maždaug 13 val. 46 min. užstrigo liftas ir sėdėjome iki 14 val. 56  min. Avarinė tarnyba iš Jonavos važiavo valandą laiko.

Kai mus išleido, kiti žmonės lifte užstrigo 16 val. 44 min.

Manau, kad visuose namuose, kuriuose įrengti liftai, yra ši problema, todėl mums, kėdainiečiams, reikia turėti savo liftininką, jei tokios bėdos nutinka“, – aiškino Simona.

Avarinė tarnyba

Liftus Kėdainių daugiabučiuose prižiūri bendrovė „Kauno liftai“. Ji savo interneto puslapyje informuoja, kad už Panevėžio, Jonavos ir Kėdainių aikšteles atsakingas Petras Deveikis.

Susisiekus nurodytu telefono numeriu su darbuotoju, šis patikino, kad bėda išspręsta ir liftas daugiau strigti neturėtų.

„Viskas dabar gerai, žmonės tikrai gali naudotis liftu. Taip, įvykis buvo, tris kartus buvo liftas užstrigęs.

Sureguliavome gaudytojus, liftas veikia be priekaištų, žmonės gali juo drąsiai važiuoti“, – patikino jis.

Rekomenduojami video