Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pasveikinti neseniai gimę mažieji ukmergiškiai

Ukmergės rajono savivaldybėje pirmadienį buvo įteikti naujagimio kraiteliai mažiesiems ukmergiškiams.

Atsiimti savivaldybės įsteigtų dovanų atvyko Rėjaus, Kajaus, Smiltės, Luko, Majos, Nojaus, Iglės, Eigirdo, Lėjos ir Beno tėveliai ir kiti giminaičiai.

Naujagimio kraitelius su būtiniausiais daiktais įteikė savivaldybės meras Rolandas Janickas, administracijos direktorius Darius Varnas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė ir šio skyriaus vyriausioji specialistė Aistė Naruševičiūtė.

Meras pasidžiaugė, kad Ukmergėje kuriasi jaunos šeimos ir palinkėjo visiems vaikučiams augti sveikais, laimingais ir dorais piliečiais.

VšĮ Ukmergės šeimos centro direktorė Jurgita Vijūnė bei socialinė darbuotoja Gerda Jaskūnienė pristatė centro veiklą, pakvietė kreiptis iškilus įvairiems klausimams.

Sąlygos savivaldybės dovanojamam naujagimio kraiteliui gauti yra dvi: abu kūdikio tėvai arba vienas iš jų (jei yra vienišas / a) turi būti deklaravę savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama mūsų rajone.

Kraiteliai naujagimiams teikiami nuo 2018 metų. Informavo rajono savivaldybės Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė Chrisija Kvietkauskienė.

Rekomenduojami video