Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pasikeitus reikalavimams, kaukių pardavimai „Iki“ parduotuvėse išaugo beveik 60 proc.

Nuo pirmadienio įsigaliojo Vyriausybės nustatyti sugriežtinti kaukių dėvėjimo reikalavimai, tačiau prekybos tinklo „Iki“ darbuotojai kaukių pardavimo didėjimą pastebėjo vos prasidėjus diskusijoms apie būsimus pokyčius. Kaukių pardavimai pradėjo didėti ir iki lapkričio vidurio paaugo 60 proc., lyginant su tokiu pačiu laikotarpiu pernai, sakė prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė.

„Visos mūsų prekybos tinkle parduodamos apsaugos priemonės yra sertifikuotos ir atitinka keliamus reikalavimus. Asortimente šiuo metu turime dviejų rūšių vienkartines kaukes, kurių pakuotės turi specialų ženklinimą. Analizuodami duomenis matome, kad lapkričio 1–14 dienomis, palyginti su praėjusių metų tokiu pat laikotarpiu, medicininių kaukių pardavimai vienetais išaugo apie 60 proc. Iki šiol įvairias skirtingas priemones, tokias kaip daugkartines kaukes, skydelius, naudoję tautiečiai atsakingai pažiūrėjo į naujus reikalavimus ir suskubo apsirūpinti reikiamomis apsaugos priemonėmis“, – pranešime cituojama V. Budrienė.

Norėdamas sudaryti kuo palankesnes sąlygas įsigyti kaukių, prekybos tinklas jas siūlo už prieinamą kainą. Tiek įprastų, tiek juodos spalvos 50 vnt. medicininių kaukių pakuotė „Iki“ parduotuvėse kainuoja 2,99 euro.

Prekybos tinklo pirkėjams sudarytos galimybės įsigyti ir visų kitų būtinų apsaugos priemonių, tokių kaip dezinfekcinis skystis. Siekiant prisidėti prie pandemijos plitimo stabdymo, pirkėjai raginami ne tik tinkamai dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius, bet ir laikytis kitų saugaus apsipirkimo rekomendacijų.

Rekomenduojami video