Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Partijai Laisvė ir teisingumas  vadovaus Artūras Paulauskas

Lapkričio 12 dieną partijos Laisvė ir teisingumas tarybos posėdyje Artūras Paulauskas paskirtas laikinai eiti  partijos pirmininko pareigas ateinančių metų pavasarį vyksiančio partijos suvažiavimo. 

Artūras Paulauskas šeštadienį vykusiame posėdyje padėkojo buvusiam pirmininkui Seimo nariui Remigijui Žemaitaičiui, apžvelgė politinę situaciją Lietuvoje ir pažymėjo, kad pagrindinis partijos Laisvė ir teisingumas tikslas – sėkmingas ir platus dalyvavimas artėjančiuose vietos savivaldos rinkimuose, vyksiančiuose 2023 metų kovo mėnesį. „Turime miestų, kuriuose mūsų partijos reitingas itin geras, atsiranda vis daugiau norinčių prisijungti prie mūsų partijos, tačiau norime šiuos procesus dar paspartinti. Svarbu pabrėžti, kad per visą rinkimų kampaniją sieksime atkreipti vyriausybės dėmesį, kad būtų padedama Lietuvos gyventojams ir verslui išgyventi sunkų laikotarpį. Šis ruduo dar neįpusėjo, tačiau jau sulaukiama labai didelių sąskaitų už šildymą. Vyriausybė privalo priimti greitus sprendimus žmonių labui atsižvelgdama į infliaciją ir energetikos srityje kilusias problemas. Manau, kad tam labai pasitarnautų konstruktyvus dialogas tarp vyriausybės ir savivaldos. Dar viena itin svarbi tema – saugumas, tai privalo būti Lietuvos valstybės prioritetas. Negalima vykdyti nepasvertų komunikacijos akcijų šioje srityje. Problemų turime, tačiau jas reikia spręsti neparodant priešui, kad neturime bendro sutarimo. Reikia nepamiršti karo Ukrainoje – mes turime padėti ukrainiečiams, tačiau privalome ir patys tinkamai apsisaugoti. Šiuo metu vyriausybei labai svarbu koncentruotis ne į socialines pašalpas, o svarbiausias uždavinys turėtų būti bazinis žmonių pajamų didinimas“, – teigė A. Paulauskas.

R. Žemaitaičio, kaip partijos Laisvė ir teisingumas pirmininko, kadencija pasibaigė šį rudenį ir jis atsisakė galimybės laikinai eiti pirmininko pareigas dėl asmeninių aplinkybių ir galimybės turėti daugiau laiko Seimo nario pareigoms bei siekio padėti Laisvės ir teisingumo skyriams Žemaitijoje pasiruošti vietos savivaldos rinkimams. 

Taip pat partijos tarybos posėdyje pritarta pirmininko pavaduotojo Artūro Zuoko siūlymui įsteigti partijos analitinį ir idėjų centrą LT – ATEITIES INSTITUTAS. Šis institutas bendradarbiautų su analogiškais centrais užsienyje, taip pat su Liberalų ir demokratų aljansu Europoje. Institutas siektų skleisti atsakingo, krikščioniško liberalizmo idėjas, telktų savo srities specialistus Lietuvos ateities scenarijams modeliuoti. 

Rekomenduojami video