Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pareigūnai ir policijos rėmėjai lankė kaime gyvenančius senolius

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai ir policijos rėmėjai lankė Kėdainių rajono senjorus. Su senjorais kalbėta apie vagysčių, sukčiavimo atvejus, pareigūnai jiems priminė, kaip saugotis sukčių, paliko informacinių bukletų.

Policijos pareigūnai dar kartą įsitikino, kad Kėdainių krašto senjorai aktyvūs, šaunūs ir neabejingi sau ir savo bendruomenės reikalams.

Ir apie kasdienybę

Pareigūnai ir policijos rėmėjai domėjosi, kaip senoliams sekasi, klausė apie jų sveikatą, kasdienybę, rūpesčius ir džiaugsmus.

Senoliai nusiskundimų neturėjo, minėjo, kad smagu, jog dažnai lanko socialiniai darbuotojai, kai kuriuos ir kaimynai su artimaisiais.

Senoliai pasidžiaugė ir pareigūnų dėmesiu, kad rūpinasi jų saugumu.

Priminė pagrindines taisykles

Būdami pas senolius pareigūnai ir jų rėmėjai domėjosi, ar aplankyti žmonės turi telefonus, ar žino, kur kreiptis prireikus pagalbos. Taip pat šnekėjo apie telefoninius sukčius ir jų pinkles, teiravosi, ar senoliai sulaukia tokių skambučių.

Pareigūnai klausė, ar nuošaliose sodybose neapsilanko pašaliniai asmenys, jų neskriaudžia.

Taip pat priminė, kad telefonu su nepažįstamaisiais kalbėti nederėtų, jei prašo pinigų dėl neva įvykusios artimųjų nelaimės ar prisistatę įstaigų darbuotojais. 

Bendruomenės pareigūnai patarė, kad pirmiausia reikia patikrinti gautą informaciją, įsitikinti, ar artimieji saugūs ir neskubėti atskleisti asmeninių duomenų.

Naudinga akcija

Pareigūnai ir policijos rėmėjai viliasi, kad tokio pobūdžio apsilankymai duoda naudos, nes dar kartą perspėti senoliai bus atsargesni ir atidesni, o informacijos sklaida atokiausiuose Kėdainių rajono kaimuose padės sėkmingiau užkardyti teisės pažeidimus ir nusikalstamas veikas.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video