Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Parduoda „Vilkmergės“ restoraną

Ukmergėje parduodamas seniausias ir plotu pats didžiausias mieste „Vilkmergės“ restoranas. Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvas viešojo maitinimo veiklą tęs rekonstruotoje kavinėje „Ąžuoliukas“.

Parduodamas ne tik Kauno gatvėje antrame aukšte esantis restoranas „Vilkmergė“, bet ir visas dviejų aukštų pastatas.

Pažymima, kad jame veikia restoranas, valgykla, baras, konferencijų, skirtingų dydžių pokylių salės, atliktas kapitalinis patalpų remontas, į pastatą yra du įėjimai. Dalis pirmo aukšto patalpų išnuomota parduotuvei.

Už įrengtas 1 764 kvadratinių metrų dviejų aukštų patalpas su rūsiu  miesto centre prašoma 850 tūkst. Eur.

Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo direktorė Angelė Andrikonienė pasakojo, kad sprendimas parduoti „Vilkmergės“ restoraną buvo labai skaudus, tačiau neišvengiamas. Viena iš pagrindinių tai paskatinusių priežasčių – virėjų kompetencijos stygius. Pasak direktorės, specialistai atlyginimų pageidauja didelių, bet rezultato neparodo.

Stinga ne tik virėjų, bet ir kvalifikuotų padavėjų. Kuo toliau, tuo labiau juntamas ir žmonių nenoras dirbti savaitgaliais, o juk būtent tokia šios veiklos specifika. Kai tik sužino – iš karto atsisako.

Direktorė sako labai daug investavusi į restorano darbuotojų mokymus, bet, kaip mato, – be rezultato.

Be abejo, didžiausias smūgis viešojo maitinimo sektoriui buvo smogtas pandemijos pradžioje. Nors dabar gyvenimas, regis, grįžta į senas vėžes, pasak A. Andrikonienės, jų versle juntama, kad taip nėra – žmonės tiek daug, kaip anksčiau, iškilmių neberengia.

Direktorė pažymi, kad, įsigijus patalpas,  naujieji savininkai  kartu įgytų ir didžiulius rūsius, kurie galimo karo atveju puikiai tinka slėptuvėms.

Rūsio patalpas taip pat puikiai galima pritaikyti verslui.

Restorane, pasak direktorės, veiklą galima pradėti be jokių papildomų investicijų – iš karto juoskis prijuostę ir dirbk.

Patalpose remontas atliktas prieš dvejus metus, įrengti kondicionieriai, ventiliacija, yra konvekcinės krosnys, šaldikliai, smūginio šaldymo šaldiklis, grilis, elektrinė krosnis, indaplovės, tešlos maišyklės...

Taip pat – leidimas alkoholio prekybai, licencija tabako prekybai.

Restorano verslas siūlomas ir nuomai. Tiesa, su rimta įmoka į priekį. 

Apie pardavimą viešai paskelbta praėjusią savaitę. Kol kas rimtų pasiūlymų nesama.

Kadangi ekonominė situacija dabar neapibrėžta, A. Andrikonienė sako ir nesitikinti labai greito sandorio, o ką gali žinoti – gal pirkėjas ir visai neatsiras.

Šiuo metu restoranas dirba – veiklos nesustabdė.

Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvas viešojo maitinimo paslaugų ateityje atsisakyti nežada. Patalpas įsirengs jiems priklausančioje nuo seno ukmergiškiams žinomoje kavinėje „Ąžuoliukas“. Šias Dukstynos mikrorajone esančias patalpas iki pandemijos nuomojo, tačiau verslams užsidarius, nuomininkai pasitraukė.

Dabar turima gražių sumanymų, kaip prikelti šias patalpas naujam gyvenimui – 300 kvadratinių metrų kavinėje bus kelios salytės, plotas padidės įrengus jaukią terasą. Rekonstrukcijos projektas jau greitai bus pradėtas.

Rekomenduojami video