Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Paramos maisto produktais sulauks 3024 biržiečiai

Šį trečiadienį Biržų rajoną pasiekė parama maisto produktais. Gauta 10 tonų 200 kilogramų siunta.

Vieno paketo svoris – 3 kg 367 gramai. Šio dalijimo metu gyventojus pasieks grikių kruopos, rapsų aliejus, vištienos konservai, keptos konservuotos pupelės pomidorų padaže, konservuota burokėlių sriuba, avižiniai sausainiai su šokolado gabaliukais, greito paruošimo avižų košė su džiovintomis uogomis ir saldintas sutirštintas pienas.

Rugpjūčio mėnesį Biržų rajono savivaldybėje paramą maisto produktais gaus 3024 gyventojais. Birželio mėnesį paramos gavėjų buvo šiek tiek mažiau: 2954. Parama maisto produktais dalinama kas antrą mėnesį, o higienos prekės – rečiau. Lyginant su praėjusių metų rugpjūčio mėnesiu paramos gavėjų šiek tiek sumažėjo. Pernai rugpjūčio mėnesį Biržų rajone buvo 3059 paramos gavėjai.

Maisto produktus ir higienos prekes gali gauti tie gyventojai, kurių vidutinės mėnesinės pajamos vienam šeimos nariui neviršija 1,5 Vyriausybės patvirtintų valstybės remiamų pajamų dydžio per mėnesį – 187,5 euro.

Parovėjos seniūnijos socialinio darbo organizatorė Rasa Gudeikienė „Biržiečių žodžiui“ pasakojo: paramos gavėjų skaičius šioje seniūnijoje nesikeičia. Parovėjos seniūnijoje paramą maisto produktais ir higienos prekėmis gauna 319 žmonių.

– Gyventojai džiaugiasi ne tik maisto produktais. Jie patenkinti ir higienos priemonėmis. Tarp jų – skalbimo priemonės, dantų pasta, šampūnas, muilas, dantų šepetėliai, – pasakojo R. Gudeikienė.

Atkreipiamas dėmesys, kad šiuo metu gyventojai turėtų ateiti atsiimti paramos su savo krepšiais, nes pasibaigus karantinui maisto produktai nebebus iš anksto supakuoti.

 

Regina VAIČEKONIENĖ

www.birzietis.lt

Rekomenduojami video