Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Panevėžio savivaldybės darbuotojai įtariami korupcija

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai Panevėžio miesto savivaldybėje atliko kratas, įtardami galimus korupcinius nusikaltimus. Pareigūnų teigimu, kyšiais galėjo būti užtikrinta, kad viešuosius pirkimus laimėtų konkrečios įmonės.

„Ikiteisminio tyrimo metu surinkta duomenų, leidžiančių pagrįstai įtarti, kad Panevėžio miesto savivaldybėje galimai buvo piktnaudžiaujama tarnyba ir duodami neteisėti nurodymai savivaldybės administracijos valstybės tarnautojams, siekiant sudaryti palankias sąlygas kai kurioms įmonėms laimėti viešųjų pirkimų konkursus. Kaip įtariama, už pažadėtą palankių sprendimų priėmimą galimai buvo atsilyginta kyšiais“, - teigiama STT pranešime.

Anot STT, antradienį pareigūnai atlieka kratas savivaldybėje bei asmenų namuose, iš Panevėžio miesto savivaldybės ir kai kurių uždarųjų akcinių bendrovių paimti tyrimui reikšmingi dokumentai.

„Taip, atliekami procesiniai veiksmai, susiję su ikiteisminiu tyrimu dėl Panevėžio miesto savivaldybės“, - Eltai sakė STT atstovė Renata Endružytė.

STT Panevėžio valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Panevėžio miesto savivaldybėje galimai įvykdytų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų - prekybos poveikiu bei piktnaudžiavimo tarnyba. Tyrimą kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Rekomenduojami video