Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pagalbos prašymas: taip nebūna gyvenime, kad žmogus dingtų į niekur

Sekmadienio vakarą į žiniasklaidą kreipėsi žinoma visuomenininkė ir geradarė Loreta Velch. Moteris pasidalijo naujausia informacija apie gruodžio 29-ąją Vandžiogalos seniūnijoje dingusio Arnoldo Rakausko paieškas. Ji dar kartą kreipėsi į visuomenę, perduodama dingusiojo artimųjų žodžius ir skausmą.

Tegul tyla prabyla

„Paieška niekada nebuvo nutraukta ir policija tikrai padarė gerą darbą ir toliau nenuleidžia rankų.

Dar nerado...

Svetimas skausmas tampa savu. Taip nebūna gyvenime, kad žmogus dingtų į niekur, kažkas tame dingime slypi. Jei tu skaitai ir žinai ką nors, bent menkiausia užuomina gali padėti. Nelik abejingas. Dingusiojo laukia ir ieško sesuo, brolis, tėtis ir mama. Virpantis trapus mamos balsas klausia ir klausia tą patį klausimą – kur mano sūnus?

Gilus atodūsis, tarsi nebyli malda ir skausmo ašaros... O atsakymas – spengianti tyla. Sudraskyk tylą, kalbėk, netylėk. Bet kuri mama, davusi gyvybę savo sūnui, lauks jo visą gyvenimą...“ – rašė ir prašė L. Velch.

Lankėsi pas draugus

Priminsime skaitytojams, kad Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo A. Rakausko, gimusio 1998 metais, paiešką, kuris gruodžio 29 d., apie 23 val. išėjo iš pažįstamo namų Kauno rajone, Vandžiogalos seniūnijoje, Kazimieravos kaime, ir nebegrįžo.

Vyras su savimi pasiėmė tik raktus, neturėjo daugiau nieko. Aplink draugo namus – vien laukai ir miškai, kuriuos pareigūnai jau iššukavo. Jokių pėdsakų nepavyko rasti.

Prašo pagalbos

Jauno vyro pareigūnai ieškojo pasitelkdami tarnybinius šunis, paieškai buvo pakeltas ir sraigtasparnis. Į paiešką įsitraukė ne tik artimieji, bet ir savanoriai. Tačiau, deja, vyro surasti nepavyksta.

Asmenis, mačiusius ar žinančius Arnoldo Rakausko buvimo vietą bei galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno rajono policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 612 63 787 arba skambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video