Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Padėkime brangią klaidą padariusiai pardavėjai

Į Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnus kreipėsi viename Šiaulių prekybos centre dirbanti pardavėja, prašydama pagalbos keblioje situacijoje, dėl kurios ji patyrė finansinių nuostolių.

Rugsėjo 7 d. ji, dirbdama  kasoje, padarė klaidą, kuri jai labai brangiai kainavo. 19.25 val. atsiskaityti už perkamas prekes prie jos priėjo du vyrai. Norėdamas atsiskaityti už 17 eurų vertės pirkinį, vienas jų padavė 100 eurų kupiūrą, kasininkė kasos aparate nurodė gavusi 200 eurų ir aparatas parodė, kad grąža – 183 eurai. Per darbo dieną pavargusi ir budrumą praradusi moteris tokią sumą ir atidavė. Atsipeikėjo tik po kurio laiko, kai pirkėjai jau buvo pasišalinę. Moteriai dabar nuostolius teks atlyginti iš savo kišenės. Jai – tai didžiulė suma. Todėl ji prašo atsiliepti vaizdo medžiagoje užfiksuoto pirkėjo ir grąžinti permoką.

Policija taip pat prašo ir visuomenės pagalbos. Jei kas atpažįstate vaizdo medžiagoje matomus vyrus, paskambinkite tyrėjai Virginijai Kepalaitei telefonu (8 700 61473) arba parašyti elektroniniu paštu virginija.kepalaite@policija.lt.

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Rekomenduojami video