Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Padegti neseniai įsigyti pastatai

Praėjusio ketvirtadienio rytą Pabiržėje siautėjo liepsna.

Vasario 14-ąją švenčiama įsimylėjėlių diena Biržų rajone pažymėta kažkieno nemeile ar pavydu. Ir taip gali būti bandoma paaiškinti Pabiržėje sukeltą gaisrą, dėl kurio vyksta ikiteisminis tyrimas. Rytą, apie pusę aštuonių, liepsna veržėsi iš gyvenamojo namo, esančio vadinamoje Naciūnų kaimo teritorijoje. Sodų gatvė, kurioje sukeltas gaisras, yra lygiagreti keliui Biržai - Pabiržė.

Ugniagesiai pranešimą apie gaisrą gavo 7.33 val. Gelbėtojus kvietė kylančius dūmus pastebėję kaimynai.

Atvykus Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgoms mūrinis šiferiu dengtas namas jau degė atvira liepsna. Su ugnimi grūmėsi kelios ugniagesių komandos, kurių pastangomis gaisras buvo numalšintas, tačiau remontuojamas namas gerokai nukentėjo. Apdegė pirmajame bei antrajame aukštuose įrengtos patalpos, kurios buvo sulietos ir vandeniu. Sugadintas ir stogas. Vanduo buvo vežiojamas iš už 700 metrų esančio vandens telkinio.

Namą ne taip seniai įsigijęs Pabiržėje gyvenantis vyras pastatą remontavo, gyveno kitur.

Preliminariais duomenimis, gyvenamasis namas buvo apdraustas.

Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Nerijus Gudas sakė, kad dėl gaisro pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurį atlieka policija. Įtariamas padegimas, apie kurį leidžia spręsti keliose namo ir ūkinio pastato vietose esantys gaisro židiniai. Padegėjas (ai?) naudojo degų skystį, kurį pylė atskirose pastatų vietose. Ūkiniame pastate rasta apdegusių lentų, šiukšlių, jautėsi panašus į benzino kvapas.

Vakar dienos duomenimis, atliekant tyrimą nustatyta, kad padegimas įvykdytas po turto vagystės. Aiškinamasi, ar tai negali būti susiję su šeimos skyrybų procesu.

Alfreda Gudienė

Biržų krašto laikraštis Šiaurės rytai

Rekomenduojami video