Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pabirę grūdai paralyžiavo eismą Kauno gatvėje

Kėdainiečių gerumas nustebino nelaimėlį iš Vilniaus

Trečiadienį perpiet Kėdainių mieste iš netikėtai atsivėrusios puspriekabės pabirę grūdai paralyžiavo eismą vienoje miesto gatvių. Į pagalbą sunkiasvorės transporto priemonės vairuotojui atskubėjo ne tik Kėdainių kelininkai, bet ir neabejingi kėdainiečiai. Nelaimėlis iš Vilniaus stebėjosi tokiu žmonių gerumu.

Pabiro grūdai

Nelaimė vilnietį ištiko dar važiuojant Kauno gatve Kėdainių miesto link. Grūdai po truputį iš puspriekabės vis byrėjo, kol galų gale Šėtos, Kauno ir Tilto gatvių sankryžoje vairuotojas pastebėjo, kad kažkas ne taip. Vyriškis sustabdė „Scania“ vilkiką ir nubėgo žiūrėti kas darosi.

Pamatęs, kokios košės privirė, jis griebėsi už galvos, nežinojo, ką daryti, kur kreiptis. Netrukus pro šalį važiavę žmonės dėl ant kelio pabirusių grūdų informavo Bendrąjį pagalbos centrą, o šis pranešė tarnyboms.

Padėjo nepažįstami

Kol vilkiko vairuotojas laukė kelininkų, pamatę į nelaimę patekusį žmogų, sustojo ir kiti vairuotojai. Viena jų – kėdainietė Valerija Volkovaitė Špokienė suprato, kad žmogus pateko į tikrai labai nemalonią situaciją. Pamačiusi, kad vilkiko vairuotojas šluoja nuo kelio grūdus, negalėjo pravažiuoti pro šalį.

„Aš jam suvežiau kibirus, šluotas, maišus. Juk jis svetimam mieste, nieko nepažįsta. Sakė, iš Vilniaus atvažiavo. Aš jį raminau, sakiau, kad padėsiu. Tiesiog negalėjau nesustoti. Policininkai taip pat sustojo, jie sakė paskambins kelininkams, kad jam padėtų. Aš ir dar vieną moterį atvežiau, kad padėtų šluoti grūdus ir krauti į maišus. Paskui dar važiavau į parduotuvę maišų pirkti. Nieko negalvojau, tiesiog norėjau padėti žmogui. Esu įsitikinusi, kad Dievas už gerus darbus žmonėms atlygina“, – „Rinkos aikštės“ žurnalistui sakė kalbinta geradarė V. Volkovaitė Špokienė.

Pagelbėjo kelininkai

Netrukus į nelaimės vietą sugužėjo gausybė bendrovės „Kelių priežiūra“ Kėdainių kelių tarnybos darbuotojų. Kelininkai atvyko su specialiais traktoriais, krautuvais, įranga, skirta kelio dangai valyti.

Jie ne tik nuvalė kelio ruožą, bet ir ištiesė pagalbos ranką nelaimėliui vilniečiui – sutvarkė vilkiko puspriekabę, kad daugiau iš jos grūdai nebebyrėtų. Vilnietis rusakalbis vilkiko vairuotojas nuoširdžiai stebėjosi kėdainiečių gerumu ir jiems dėkojo.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video