Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Paaiškėjo taikliausi krašto šauliai

Kasmet Kėdainių rajono medžiotojų ir žvejų draugija organizuoja varžybas ir renka taikliausių šaulių dešimtuką  bei taikliausiai  šaudančių  klubų komandas. Šiais metais geriausiai įvaldžiusius šaudymo meną  šaulius  pristatė 9 klubai. Iš viso varžėsi 70 šaulių, iš kurių tik dešimt buvo pripažinti pačiais geriausias.

Renka kasmet

Kaip ir kiekvienais metais, varžybos buvo rengiamos Kėdainių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos nariams, norint suburti rajono medžiotojus ir jų šeimos narius. Šiais metais organizuotos jau trečiosios šaudymo varžybos.

„Varžybose dalyvavo 9  komandos . Dalyvavo viso 70 šaulių iš įvairių Kėdainių rajono medžiotojų klubų ir būrelių. Gamta ir šį kartą pamalonino puikiu oru, o šauliai – puikiais rezultatais. Varžybos prasidėjo nuo ankstaus ryto. Žinoma, vyko ir iškilmingas varžybų atidarymas, vėliavos pakėlimas“, – pasakojo Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Lionius Stanevičius.

Paaiškėjo geriausi

Varžybose dalyvavo, dalyvius ir svečius pasveikino Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Jonas Talmantas, kuris vėliau veteranų grupėje iškovojo  II-ąją vietą. Netrukus, po pietų, jau buvo sumuojami rezultatai. Po įnirtingos kovos paaiškėjo geriausi Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugijos šauliai.

Komandinė rungtis: I vieta – Šlapaberžės medžiotojų klubui, II vieta – Aro medžiotojų klubui, III vieta – Balsių medžiotojų klubui. Individuali rungtis: I vieta – Vaidotas Žičius, II vieta – Egidijus Petroška, III vieta – Arūnas Lukoševičius. Moterų grupė: I vieta Jovita Bielskienė. Veteranų grupė: I vieta – Gintautas Stanevičius, II vieta – Jonas Talmantas, III vieta – Algimantas Gineitas.

Dešimt geriausių

Susumavus trijų varžybų – „Į stovintį taikinį“, „Į Bėgantį šerną“ ir „Į skraidančius taikinius“ – rezultatus buvo nustatytas  ir 10 geriausių šaulių dešimtukas: Lionius Stanevičius, Egidijus Petroška, Irmantas Stanevičius, Vaidas Virbalas, Mindaugas Stanevičius, Vidmantas Lipinskas, Viktoras Stanevičius, Andrius Misevičius, Modestas Rusilas, Bronislovas Šimokaitis.

Rekomenduojami video