Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Originalus sprendimas – konteinerius apsodino tujomis

Kėdainiečiai – labai išradingi žmonės. Kol vieni miestelėnai džiaugiasi naujai įrengiamomis vietomis konteineriams, o kiti stoja piestu ir net protestuoja, išradingumo nestokojantys gyventojai nusprendė kitaip išspręsti šį klausimą ir priėmė originalų sprendimą – konteinerius apsodinti tujomis.

Ir džiaugsmas, ir pyktis

Kėdainių mieste ir rajone bendrovės „Ukmergės versmė“ statybininkai rekonstruoja senas bei įrengia visiškai naujas vietas buitinių bei rūšiavimui skirtų atliekų konteineriams.

Vienose vietose specialios aikštelės įrengiamos tose pačiose vietoje kur ir buvo, kitose – įrengiamos visiškai naujai.

Kaip tik dėl naujai įrengiamų konteinerių aikštelių ir kyla daugiausia aistrų – vieni žmonės labai džiaugiasi, kad konteineriai stovės arčiau namų, o kiti tuo metu net rengia piketus.

Rado sprendimą

Originalų šios „bėdos“ sprendimo būdą rado vieno Kėdainių miesto Josvainių gatvės gyventojai – žmonės sugalvojo nuo konteinerių atsitverti gyva tvora. Dabar daugiabutį namą bei jo žaliąją zoną ir naująją konteinerių aikštelę skirs tujų gyvatvorė.

Palei konteinerius buvo pasodinta net 20 tujų. „Rinkos aikštės“ kalbinti žmonės teigė, kad taip išsispręs ir estetinė, ir praktinė problemos. Žmonėms šiukšles nešti bus visai netoli, o konteineriai visiškai negadins bendro kiemo vaizdo.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video