Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Opozicija jau parengė interpeliacijos projektą D. Kreiviui

Opozicija jau paruošė interpeliacijos energetikos ministrui Dainiui Kreiviui projektą. Kaip teigia socialdemokratų frakcijos seniūnas Gintautas Paluckas, jau šiandien ketinama pradėti rinkti ir kitų opozicinių jėgų parašus.

„Dokumentas yra parengtas ir jau rinksime parašus“, – Eltai teigė G. Paluckas kartu pridurdamas, kad prieš pradedant rinkti parašus dokumente dar gali būti keli smulkūs pataisymai.

ELTA primena, kad opozicinės partijos pranešė, kad dar rugsėjo mėnesį dėl aukštų elektros kainų ir negaunamų atsakymų iš ministro Dainiaus Kreivio ketinama pradėti ministrui interpeliacijos procesą.

Pagal Seimo statutą, interpeliaciją ministrui gali inicijuoti ne mažiau kaip penktadalis parlamentarų, t. y. ne mažiau kaip 29.

Gavęs interpeliacijos klausimus, Vyriausybės narys privalo ne vėliau kaip per dvi savaites perduoti Seimo pirmininkui raštišką atsakymą, su kuriuo supažindinami Seimo nariai.

Ministrui pateikus atsakymus, sudaroma speciali komisija, kuri siūlo Seimui pritarti arba nepritarti atsakymams.

Jeigu ministro atsakymas pripažįstamas nepatenkinamu, Seimo nutarimo projektas dėl nepasitikėjimo ministru turi būti priimtas slaptu balsavimu daugiau kaip pusės visų Seimo narių balsų dauguma, taigi ne mažiau kaip 71.

Rekomenduojami video