Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl Šilutės rajono mero

Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras byloje dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba Šilutės rajono savivaldybėje ir aplinkos apsaugos taisyklių pažeidimo priėmė nutarimą nutraukti ikiteisminio tyrimo dalį vieno iš įtariamųjų – Šilutės rajono mero Vytauto Laurinaičio – atžvilgiu.

Šio ikiteisminio tyrimo metu Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai, siekdami užtikrinti, kad tyrimas būtų išsamus ir visapusiškas, atliko daug procesinių veiksmų, tačiau, prokuroro vertinimu, surinktų duomenų nepakanka pagrįsti įtariamojo V. Laurinaičio kaltę dėl nusikalstamų veikų padarymo – piktnaudžiavimo tarnyba ir aplinkos apsaugos taisyklių pažeidimo.

Ikiteisminis tyrimas dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba Šilutės rajono savivaldybėje ir aplinkos apsaugos taisyklių pažeidimo, buvo pradėtas 2018 m. kovą. Įtariama, kad Šilutės rajono savivaldybės atstovai A. B., S. Š., R. R. ir savivaldybės kontroliuojamos įmonės direktorius A. S., piktnaudžiaudavo tarnybine padėtimi, viršijo jiems suteiktus įgaliojimus, dėl ko didelės žalos patyrė valstybė ir Šilutės rajono savivaldybė. Manoma, jog minėtieji asmenys pažeidė teisės aktų nustatytas aplinkos apsaugos priežiūros taisykles, dėl ko naftos produktais buvo užteršta apie 8 tūkst. kv. m. ploto teritorija esanti Šilutėje. Dėl tokių veiksmų buvo padaryta didelė žala žemei, atsirado kitų sunkių padarinių.

Ikiteisminis tyrimas dėl galimai padarytų nusikalstamų veikų yra baigiamojoje stadijoje.

Rekomenduojami video