Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nustatytos vasaros stovyklų kainos

Šiemet vasarą Ukmergės rajone bus įgyvendinta 15 vaikų užimtumo vasaros atostogų metu programų. 12 iš jų – dieninės.

Tam bus naudojamos savivaldybės biudžeto, Švietimo mainų paramos fondo administruojamo projekto TAPK2, tėvų bei rėmėjų lėšos. Švietimo pagalbos tarnyba yra pateikusi paraišką Švietimo mainų paramos fondui dėl programų finansavimo. Paramos suma – 6 935 Eur.

Savivaldybės biudžeto lėšos – 10 242 Eur – skirtos trims stacionarioms stovykloms, kurių programų teikėjai – Meno mokykla, Sporto centras ir Švietimo pagalbos tarnyba.

Rajono savivaldybės tarybos sprendimu nustatytos kainos asmeniui: 55 Eur už Meno mokyklos Dailės skyriaus teikiamas paslaugas vaikų vasaros stovykloje-plenere „ASTRO blemos Rate“ (5 dienoms); 42 Eur už Sporto centro teikiamas paslaugas stovykloje „Dėmesys vienam ir kiekvienam vaikui“ (7 dienoms); 190 Eur už Ukmergės švietimo pagalbos tarnybos teikiamas paslaugas stovykloje „Šventosios vingiai. Šimtmečio taku“ (I, II ir III pamaina, 10 dienų).

Nutarta atleisti nuo dalies mokesčio už kelialapį vasaros stovyklose, organizuojamose iš rajono biudžeto lėšų, nepasiturinčiose šeimose augančius vaikus, nustatant tokias kainas asmeniui: 8,12 Eur už Ukmergės sporto centro teikiamas paslaugas vaikų vasaros stovykloje „Dėmesys vienam ir kiekvienam vaikui“  (7 dienoms); 34,80 Eur už Ukmergės švietimo pagalbos tarnybos teikiamas paslaugas stovykloje „Šventosios vingiai. Šimtmečio taku“  (10 dienų).

Nutarta, kad mokiniai, turintys teisę į valstybės paramą (šeimos pajamos 1 šeimos nariui per mėnesį neviršija 153 Eur), taip pat turėtų mokėti mokestį, nes tai įpareigotų juos tikrai atvykti, būti iki pamainos pabaigos ir saugoti turtą.

Dabar suskaičiuota, kad trijose Ukmergės švietimo pagalbos tarnybos stovyklose dalyvaus 48, o Sporto centro programoje – 32 mokiniai, turintys teisę į valstybės paramą.

Taip pat nustatyta 43 Eur kaina už kelialapį stovyklose „Šventosios vingiai. Šimtmečio taku“ (I, II, III pamainos), organizuojamose iš rajono biudžeto lėšų, motyvuotiems, aktyviems popamokinėje veikloje vaikams.

Sąrašus, suderintus su Švietimo ir sporto skyriumi, pateiks mokyklos. Manoma, kad į stovyklas atvyks 25 tokie mokiniai.

Rekomenduojami video