Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nuo žaibo iškrovos užsiliepsnojo ūkinis pastatas

Praėjusį savaitgalį Kėdainių rajone kilo du gaisrai. Abiejose gaisruose degė ūkiniai pastatai. Vieno gaisro priežastis dar nustatinėjama, o kito gaisro kaltininkas jau aiškus – tai žaibo iškrova.

Atvira ugnimi

Šeštadienio rytą prieš dešimtą valandą Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Surviliškio seniūnijos Bakainių kaimo Kalno gatvėje dega daržinė. Į įvykio vietą išskubėjo ugniagesių gelbėtojų pajėgos. Jiems atvykus pastatas degė atvira liepsna. Ugniagesiai kovojo su ugnimi keletą valandų, vidurdienį gaisras buvo visiškas lokalizuotas. Įtariama, kad molinė daržinė užsidegė nuo gaisro iškrovos. Gaisro metu nudegė stogas ir medinė perdanga.

Visos tarnybos

Šeštadienio popietę ant kojų buvo sukeltos visos Kėdainių specialiosios tarnybos – medikai, policija ir ugniagesiai. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Josvainių seniūnijos Gailiakaimio kaime griovyje apsivertęs automobilis, viduje galimai prispausti žmonės. Į įvykio vietą atvykus tarnyboms paaiškėjo, kad automobilis „Opel Astra“ jau buvo ištrauktas iš griovio, sužeistų žmonių nebuvo. Ugniagesiai atjungė automobilio akumuliatorių, nušlavė važiuojamąją kelio dangą.

Dar vienas ūkinis

Šeštadienio vakarą Bendrajame pagalbos centre buvo gautas dar vienas pranešimas apie degantį ūkinį pastatą. Pranešta, kad Pernaravos seniūnijos Aukštdvario kaimo Liepų gatvėje atvira ugnimi dega ūkinis pastatas. Į įvykio vietą atvykus  ugniagesiams ūkinio pastato stogas degė atvira liepsna. Ugniagesiai numalšino ugnį, tačiau gaisro metu nudegė apie 40 m² stogo.

Gaisro nebuvo

Sekmadienį ugniagesiai sulaukė vos vieno pagalbos prašymo, bet ir tas nepasitvirtino. Telefono numeriu 112 paskambinęs žmogus pranešė, kad J. Basanavičiaus gatvėje dega žolė. Į tariamą nelaimės vietą išskubėjo ugniagesiai gelbėtojai, tačiau vyrai jokių gaisro požymių nerado. Buvo papildomai išžvalgyta nurodyta teritorija, bet gaisro pastebėta nebuvo.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video