Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nuo trečiadienio stabdomos viešos mišios bažnyčiose

Nuo trečiadienio iki sausio 3 dienos stabdomos viešos pamaldos bažnyčiose, tačiau jos ir toliau lieka atviros pavieniams tikintiesiems, pranešė Lietuvos katalikų bažnyčios Vyskupų konferencija.

„Šiomis dienomis ypač svarbi mūsų vienybė, solidarumas ir pagarba vieni kitiems. Atsižvelgdami į mus ištikusios situacijos rimtumą ir krašto valdžios paskelbtus apribojimus, nutarėme nuo gruodžio 16 dienos iki sausio 3 dienos sustabdyti viešas pamaldas bažnyčiose“, – rašoma pranešime.

Vyskupai ragina tikinčiuosius stebėti ir jungtis prie internetu, per radiją ar per televiziją transliuojamų šv. Mišių.

Tiesa, bažnyčios ir toliau lieka atviros, tikintieji jose galės privačiai melstis, atlikti išpažintį ir susitarę su kunigu priimti šv. Komuniją.

„Kunigai budės bažnyčiose ar klebonijose ir priims tikinčiuosius. Laidotuvių šv. Mišios ar kitų sakramentų šventimas vyks tik artimiausių šeimos narių aplinkoje“, – teigiama pranešime.

Nuo trečiadienio Lietuvoje įsigalioja griežtesnės karantino sąlygos, kuriomis naujoji Vyriausybė uždraudė be svarbių priežasčių išvykti iš namų, apribojo parduotuvių veiklą, tačiau leista atvirose viešose vietose pasivaikščioti šeimos nariams arba dviem kartu negyvenantiems žmonėms.

Rekomenduojami video