Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nuo sodo namo pavogtas kaminas

Kėdainiuose – neįprasta vagystė, kokios nepamena net ir didelę patirtį turintys policijos pareigūnai. Mieste esančioje sodininkų bendrijoje nuo sodo namo buvo pavogtas kaminas. Dėl šios vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pastebėjo šeštadienį

Šeštadienį, gruodžio 18 d., apie 11 val. 20 min. į savo sodą Kėdainiuose, Krantinės gatvėje, atvykę savininkai pastebėjo, kad nuo mansardos pavogtas kaminas.

Nukentėjusieji apie įvykį pranešė policijai. Pareigūnai dėl kamino vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą, vagių ieškoma.

Padarytą turtinę žalą nukentėjusieji įvertino apie 250 eurų. 

Atokioje vietoje

„Rinkos aikštė“ nuvyko į Justinavos sodus. Krantinės gatvė yra kraštutinė soduose.

Akivaizdu, kad žiemą sodai ištuštėję, čia lieka tik visus metus gyvenantys žmonės. Artimiausi nuo vagystės vietos gyvenantys žmonės gyvena Ilgojoje gatvėje.

Nieko nežino

Kalbinti Ilgosios gatvės gyventojai teigė apie vagystę kaimyninėje gatvėje nieko nežinantys ir negirdėję. Anot jų, vagysčių soduose paskutiniu metu sumažėjo, čia kasmet apsigyvena vis daugiau žmonių.

„Krantinės gatvė yra pačiame pakraštyje, ten atoki vieta, todėl vagys ją ir pasirinko. Mūsų gatvėje tikrai daug žmonių gyvena ir kažkas kažką tikrai būtų matęs.

Juk kaminą išardyt reikia ir laiko, ir žinių. Ir ant stogo užlipt reikia. Juk jis pritvirtintas. Čia kažkas bus nusižiūrėjęs“, – dėstė Ilgosios gatvės gyventojai.

Reikia paruošti

Policijos pareigūnai teigia, kad norint apsaugoti sodą rudens ir žiemos metu iš sodų namelių reikėtų išsivežti vertingiausius daiktus, tačiau jei jų yra labai daug ir to padaryti net fiziškai neįmanoma – pataria sodo namelį tinkamai paruošti žiemai.

Reikėtų sandariai uždaryti duris, langus. Patariama netgi įrengti grotas. Taip pat labai svarbi yra saugi kaimynystė. Reikėtų pasikalbėti su nuolatiniais sodų gyventojais, kad jie, esant galimybei, pažiūrėtų, ar aplink jūsų sodo namelį nešmirinėja įtartini asmenys, nevaikšto nepažįstami žmonės, nevažinėja nežinomi automobiliai.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video