Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nuo kelio nuvažiavęs sunkiasvoris dingo iki specialiųjų tarnybų atvykimo

Pirmadienį priešpiet į tolimąją Truskavos seniūniją skubėjo gausios specialiųjų tarnybų pajėgos – pranešta apie nuo „Via Baltica“ kelio į laukus nuvažiavusį sunkiasvorį automobilį. Tačiau kol atvyko specialiosios tarnybos, laukuose liko tik sunkiasvorio padangų žymės – mašina buvo pasišalinusi iš įvykio vietos.

Pasiųstos gausios pajėgos

10 val. 56 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad kelyje A8 Panevėžys–Aristava–Sitkūnai, atkarpoje nuo Truskavos Ramygalos link, sunkiasvoris automobilis nuvažiavo nuo kelio į laukus. Daugiau informacijos pranešėjas suteikti negalėjo, nes įvykį matė pravažiuodamas, nesustojo.

Į įvykio vietą pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, Okainių ugniagesių komanda, Greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai ir policijos pareigūnai.

Rado tik provėžas

Į pranešėjo nurodytą vietą atvykusios gausios specialiųjų tarnybų pajėgos atliko žvalgybą. Buvo matyti į pupų lauką nuvažiavusio sunkiasvorio ratų žymės.

Iš paliktų provėžų galima teigti, kad automobilis pupų lauke apvažiavo didelį ratą ir išvažiavo į kelią pats. Jo niekas nevilko, jokios pagalbos neprireikė.

Tarnybos grįžo į komandas tęsti budėjimo.

Rekomenduojami video