Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nuo birželio brangs kelionės traukiniais

Nuo birželio 1 d. atnaujinamos tarpmiestinio viešojo susisiekimo geležinkeliu bilietų kainos – vidutiniškai jos keisis 11 proc., praneša bendrovė „LTG Link“.

Šie pokyčiai kiekvienoje maršruto atkarpoje pasireikš skirtingai. Vertinant visus maršrutus, konkrečių maršrutų standartinio 2-3 klasės traukinio bilieto kaina daugiausia gali padidėti iki 2,30 Eur. Bendrovė ir toliau tęs ir lengvatų politiką.

Dažnai traukiniais keliaujantiems žmonėms skirtiems terminuotiems bilietams nuolaidos bus didinamos. Dažnai keliaujantys klientai galės rinktis terminuotus 30 dienų bilietus su 54 proc. vienai kelionei taikoma nuolaida arba 30 dienų bilietus savaitės dienoms su 39 proc. nuolaida vienai kelionei. Iki birželio 1 d. tokio tipo bilietams taikomos 50 ir 35 proc. nuolaidos.

Keleiviai, kurie iš anksto įsigijo vienkartinius ar terminuotus bilietus, jais galės pasinaudoti tokiomis sąlygomis, kokios galiojo bilietą įsigyjant.

Bendrovė supaprastins populiariausio maršruto šalyje Vilnius-Kaunas bilietų kainodarą.

„LTG Link“ praneša, kad pastaraisiais metais reikšmingai kilo bendrovės sąnaudos: augo darbo užmokestis, traukinio priežiūros ir parangos kaštai, keitėsi elektros energijos ir dyzelinio kuro kainos ir kt. Kaip ir iki šiol, bendrovė sieks skatinti rinktis tvaresnes keliones, auginti keliaujančių traukiniais skaičių.

Skaičiuojama, kad 2022 m. kas antras bendrovės parduotas bilietas (iš viso beveik 1,8 mln.) buvo parduotas su nuolaida arba lengvata. Be to bendrovė neseniai pristatė skaitmeninę kelionių traukiniais ir aplinkos tausojimo skatinimo programą „Tvarių kelionių klubas“, kurioje sukauptus už įveiktus kilometrus taškus galima keisti į nuolaidas kitoms kelionėms.

Rekomenduojami video