Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nuo antradienio įsigalioja 7 mėnesių terminas galimybių pasui

Nuo antradienio galimybių pasui įvedamas 210 dienų (septynių mėnesių) galiojimo terminas po pilnos vakcinacijos. Galimybių paso terminą bus galima pratęsti pasiskiepijus sustiprinamąja vakcinos doze.

Ribotą laiką galimybių pasas ar jam alternatyvūs dokumentai septynis mėnesius galios 16 m. ir vyresniems asmenims, kurie yra pasiskiepiję pilna „Comirnaty“ ar „Spikevax“, „Janssen“ arba „Vaxzevria“ vakcinos nuo COVID-19 schema.

Taip pat galimybių pasas neribotą laiką galios pilna schema paskiepytiems ir persirgusiems asmenims, jeigu persirgimo faktas yra patvirtintas PGR tyrimo rezultatu.

Galimybių pasas neribotai galios tiems, kurie pasiskiepijo sustiprinamąja „Comirnaty“, „Spikevax“ ar „Janssen“ vakcinos doze. Dokumentas įsigalioja pasiskiepijimo sustiprinamąja doze dieną. Skiepijimas sustiprinamąja doze vaikams iki 18 m. nėra vykdomas.

Dokumentas nuo gruodžio 28 dienos bus reikalingas ir vyresniems nei 12 metų amžiaus asmenims. Iki šiol jis buvo reikalingas nuo 16 metų. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys anksčiau yra pabrėžęs, kad šio dokumento mokyklose nebus reikalaujama.

Galimybių pasas ir jam alternatyvūs dokumentai bus išduodami pasiskiepijusiems, persirgusiems ar tyrimus atlikusiems vaikams.

Rekomenduojami video