Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nukentėję nuo vagių sulaukė geros žinios iš policijos

Pačeriaukštės kaimo gyventojai, šiais metais apvogti du kartus, nesitikėjo, kad dingę jų daiktai atsiras. Todėl maloniai nustebo, kai sulaukė skambučio iš policijos tyrėjos. Ji žmonėms pateikė fotografijas pas vagis rastų daiktų, tarp kurių žmonės atpažino ir savuosius.

Kaime gyvenanti moteris pasakojo, kad pirmą kartą jų šeima buvo apvogta šių metų balandžio mėnesį. Iš ūkinio pastato buvo pavogtas kaitinimo aparatas konservams gaminti bei laistymo žarna. Be to, šeima buvo neseniai pirkusi kiaulę, tad pavogti mėsos produktai, dešros, surinkti ir ūkiniame pastate buvę marinuoti agurkai. Iš dviejų šaldiklių buvo pagrobti net pagaminti ir užšaldyti virtinukai. Antrą kartą vagystė buvo pastebėta birželio 21 dieną. Šeima papjovė kiaulę ir rengėsi mėsą padėti į šaldiklį.

Atidariusi nustėro – šaldiklis buvo visiškai tuščias. Netikėdama savo akimis tuo, ką išvydo, moteris dar kelis kartus atidarė šaldiklio duris. Deja, šaldiklis iš tiesų buvo tuščias.

Apie vagystę moteris pranešė savo vyrui, kuris irgi iš pradžių negalėjo patikėti. Vėliau šeimos nariai padarė išvadą, kad į ūkinį pastatą buvo įlįsta pro langelį.

„Buvome nusiminę ir tikrai nesitikėjome, kad vagis atras. Policijos pareigūnai daug dirbo, tarėsi su mumis, klausė mūsų nuomonės apie menkiausius įtarimus, kas taip galėjo padaryti. Bet mes tiesiog neįsivaizdavome, kas taip galėjo pasielgti“, - kalbėjo pačeriaukštietė.

Policijos pareigūnams už gerą ir operatyvų darbą dėkinga moteris sakė labai norinti pamatyti tuos žmones, kurie sau leido lįsti į svetimus namus ir vogti svetimą turtą. Pamatyti – ir pažiūrėti į akis.

Tokių malonių žinių kaip pačeriaukštiečiai pastarosiomis dienomis sulaukia ne tik rajono gyventojai, bet ir kai kurios įmonės. Tarkim, Biržų miškų urėdija, iš kurios medelyno buvo pavogta laistymo žarna.

Biržų policijos vadovas Deividas Valtaris sakė, kad gerokai užtruks, kol bus surasti visi nuo vagysčių nukentėję asmenys bei atpažins savo daiktus.

„Šiaurės rytai“ jau rašė, kad vienoje Ripeikių kaimo sodyboje ir jos savininko kituose turimuose pastatuose policijos pareigūnai rado daugybę pavogtų daiktų. Tarp jų ir iš vieno sodo pagrobta šulinio apdaila bei biotualetas, stovėjęs kapinėse. Suimti du asmenys – G. P. ir R. K.

Jurgita Morkūnienė

Biržų krašto laikraštis Šiaurės rytai

Rekomenduojami video