Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Norint patekti į pramogas, teko laukti eilėse

Mūsų skaitytoja pasidalino įspūdžiais, patirtais apsilankius Taujėnų dvare įkurtame Helovyno parke. 

Tie įspūdžiai – nekokie.

„Vienas prasčiausių matytų renginių. Taip, pastangų įdėta. Gražus apšvietimas, dekoracijos, idėjos... Bet organizaciniai reikalai – žemiausiame lygyje – neinformuota, koks pasirodymas kelintą valandą vyksta, į kokią atrakciją pakliūsi, kai atstovėsi eilėje, kokias atrakcijas rasi, eidamas tam tikra kryptimi? Tiesiog vaikščiok takeliais ir žiūrėk, kur išlįsi“, – redakcijai atsiųstame laiške rašo moteris.

Priminsime, kad nuo spalio 13 d. iki lapkričio 5 d. Taujėnų dvare vyksta Helovyno festivalis. Atvykti galima darbo dienomis nuo 17 iki 21 val., o savaitgaliais – nuo 14 iki 21 val.

Savo įspūdžiais laiške pasidalinusi moteris į parką atvyko pačios pirmos dienos vakarą, kai žmonių buvo labai daug, tad teko ilgai stovėti eilėse. „Ties siaubo kambariu (veiksmo daugiausia 30 sekundžių) laukėme pusvalandį. Dar valandą laiko stovėjome ties siaubo mišku“, – dėstė moteris. Tikino, kad išėjo iš parko taip ir nespėję visko apžiūrėti.

Pasak jos, artėjant parko uždarymui dar driekėsi gerų 50-ies metrų eilė. Žmonėms buvo pranešta, kad nelauktų.

Organizatoriai esą nesuvaldė srautų, nesugebėjo suteikti kokybiškos paslaugos, o vertą dėmesio pasirodymą – ugnies šou – pamatyti pasisekė tik tiems, kas atsidūrė tinkamu laiku tinkamoje vietoje.

Be to, moters teigimu, neigiamas nuomones „Taujėnų dvaro“ puslapio administratorius blokuoja.

Taujėnų dvaro direktorius Artūras Stackevičius sutiko, kad renginio atidarymo dieną ir visą savaitgalį, norint patekti į pramogas, žmonėms teko laukti eilėse. Bet mano, kad eilės yra normalus dalykas, nes, nuvykus ir į kitus masinius renginius ar gausiai lankomas vietas, eilėse tenka prastovėti ir po pusvalandį, ir po valandą.

Organizatorių paskaičiavimu, siaubo kambaryje žmonės užtrunka nuo 3 iki 5 minučių, priklausomai, kaip sparčiai eina. „Žinoma, galima prabėgti ir per 30 sekundžių, bet tada tikrai nieko nepamatysi“, – sakė A. Stackevičius.

„Nežinau, kur ta moteris užtruko, kad jai pritrūko laiko viską apžiūrėti. Suprantu, ką reiškia būti supykus. Tada tikrai nieko nebematai ir tik norisi įkąsti. Kviečiu atvykti ir įsitikinti, kad pažiūrėti tikrai yra ką. Jei per televiziją rodė, kad kažkur eksponuojama 30 tonų moliūgų, tai pas mums – ne tik 30 tonų moliūgų, bet ir  žvėrinčius, kavinė bei įvairios veiklos“, – sako direktorius.

Pasak jo, sulaukus priekaištų dėl darbo buvo sureaguota jau pirmąją dieną – visi, kurie į dvaro teritoriją atvyko ir į eiles atsistojo iki 21 val., į pramogas buvo įleisti.

„Kai kurie žmonės skundėsi, kad neprižiūrime eilių ir kiti užlenda. Pats pabandžiau stovėti eilėje, pastebėjau, kad kai kurie išeina, gal į tualetą ar kur kitur, ir vėl sugrįžta į savo vietą eilės viduryje, bet piktybiškai neužlenda“, – pasakojo direktorius.

Jei yra galimybė, jis kvietė pramogautojus atvykti darbo dienomis nuo 17 val. „Bilietai pigesni, žmonių kur kas mažiau, o visos pramogos – tos pačios.

Tiesa, lankytojai nebepamatys minėto ugnies šou, kuris vyko tik atidarymo dieną, tačiau animatoriai ir visos pramogos yra visą laiką. „Kai nėra eilių, į pramogas leidžiame mažesniais srautais, po kelis žmones, tada dėmesys lankytojui ir efektas didesni“, – kalbėjo A. Stackevičius.

„Ukmergės žinių“ žurnalistė buvo nuvykusi į parką darbo dieną po 18 val. Žmonių nebuvo daug, eilės – nedidelės, ilgiausiai palaukti teko iki 10 min. Nuorodų pakako, o detalesnės informacijos, ką pamatysi įėjęs ar pasukęs, nereikėjo, nes nebeliktų netikėtumo efekto, kurio tokių pramogų lankytojai dažniausiai ir ieško.

Rekomenduojami video