Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Noras išgerti sergant koronavirusu saviizoliaciją prailgino… 90-čia parų
Juknaičių miestelio gyventojas, kuriam buvo nustatyta COVID–19 liga, laikėsi 10 dienų saviizoliacijos.

Tačiau šeimos gydytojai izoliaciją pratęsus nusprendė daugiau nebesėdėti namuose. A. B. paliko saviizoliacijos vietą ir nutarė ieškoti draugų kompanijos, nes norėjo išgerti. Toks noras vyrui kainavo 90 dienų laisvės atėmimą.

Izoliacijos vietą palikusį A. B. pastebėjo kitas Juknaičių gyventojas, kuris informavo pareigūnus.
Juknaitiškis pasakojo, kad tyrėsi dėl COVID-19 ligos ir kitą dieną gavo teigiamą testo atsakymą. Tą pačią dieną su juo telefonu susisiekė šeimos gydytoja ir nurodė, kad jam yra paskirta 10 d.

saviizoliacija. Praėjus toms 10 dienų šeimos gydytoja vėl jam paskambino ir pasiteiravusi apie ligos eigą pratęsė saviizoliaciją dar 10-čiai dienų. Taip pat gydytoja įspėjo apie saviizoliacijos nesilaikymo pasekmes.

Kadangi bendra A. B. savijauta buvo gera, o izoliacijos metu vyrui norėjosi išgerti, jis susiskambino su draugu ir susitarė susitikti. A. B. nuėjo prie parduotuvės „Aibė“, esančios Juknaičiuose, kur palaukė, kol jo draugas A. S. nupirks alkoholio. Sulaukę dar vieno draugo jie nuėjo į A. S. namus.

Priėjus Šilutės gatvę prie trijulės sustojo automobilis, kuriame sėdėjo ir juos filmavo policijos pareigūnas. Pareigūnas paklausė kur vyrai eina ir liepė A. B. eiti namo. Juknaitiškis apsisuko ir greitai nuskubėjo namo. Tik vėliau A. S. sužinojo, kad kaltinamasis sirgo koronavirusu.

Rekomenduojami video