Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nežinojo esąs apvogtas, o vagių grobis – jau pas pareigūnus

Praėjęs antradienis dviems vagišiams buvo itin nesėkmingas nešini nemenkų gabaritų grobiu vidury nakties susidūrė su policijos pareigūnais. Pareigūnai vogtus daiktus konfiskavo ne tik vagims nespėjus jais pasinaudoti, bet net ir jų savininkui šių dar nepasigedus.

Tvirtino radę prie tvenkinio

Vagių operaciją sugriovęs lemtingas susitikimas įvyko gegužės 12 d., kai patruliuodami Kretingos mieste Kretingos rajono Policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausieji patruliai Marius Gedvilas ir Irmantas Kripas apie vidurnaktį Tvenkinio gatvėje pastebėjo du vyriškius.

Vienas iš jų stūmė žoliajapjovę, kitas nešėsi benzininį trimerį. Patruliams tai pasirodė įtartina, todėl vyrus sustabdė.

Šie aiškino, kad įrenginiai esą neveikiantys, juos štai taip, vaikštinėdami vidurnaktį, atsitiktinai aptikę išmestus prie šiukšlių konteinerio netoli tvenkinio. Tačiau pareigūnams paprašius parodyti tą stebuklingą radybų vietą, vyriškiai to padaryti nesugebėjo, konkrečios vietos taip ir neparodę.

Komisariate įsitikino – įrenginiai veikė

Principingi pareigūnai 53-ejų ir 27-erių metų vyrus pristatė į komisariatą. Čia buvo įsitikinta, kad trimeris ir žoliapjovė puikiausiai veikia, todėl kilo įtarimas, kad įrenginiai yra vogti.

Tačiau išaušus rytui dėl šių daiktų vagystės į policiją kitą dieną niekas nesikreipė. Jokio pareiškimo pareigūnai nesulaukė iki pat vakaro.

Suprato esąs apvogtas tik po poros dienų

Todėl policijos pareigūnai daiktų nuotraukas patalpino vietos spaudoje. Net ir tada savininkas atsirado ne iš karto – tik po kelių dienų. Tik nuvykęs į vasarnamį vyras pasigedo žoliapjovės ir trimerio. Štai tada žmona paraginusi jį kreiptis į policiją, nes jau buvo pastebėjusi skelbimą laikraštyje.

Vertingus daiktus atgavęs kretingiškis pareigūnams – Mariui Gedvilui ir Irmantui Kripui – padėkojo ne tik asmeniškai, bet ir per vietos spaudą.

Rekomenduojami video