Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Neviltin stumia „latrų“ kaimynystė

Vytauto gatvės gyventoja Janina skundėsi nemalonia baro „Pas Aleksandrą“ ir jo klientų kaimynyste. Moteris sakė nebežinanti, kur kreiptis.

Kelios minutės po aštuntos ryto į redakciją paskambinusi ukmergiškė pasakojo, kad prie minėto baro, vidury šaligatvio, jau voliojosi visiškai girtas žmogus, nepajėgiantis atsikelti ir paeiti. „Vakar vakare gulėjo dviese, kažkas iškvietė taksi“, – sakė moteris.

Ji guodėsi, kad į policiją dėl tokių „aludės“ lankytojų kreiptasi jau ne kartą, tačiau tai problemos neišsprendžia. Pasak ukmergiškės, reikėtų uždaryti „landynę“, tada ir nuolatinių klientų, lūkuriuojančių dar nuo 6 val. ryto, kada ji atsidaro, nebeliktų. „Prasideda mokslo metai. Vytauto gatve į pamokas kasdien eina mokiniai, kokį vaizdą jie mato?“ – apgailestavo Janina.

Rajono savivaldybės Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus sakė, kad gyventojų skundų ne tik dėl minėto, bet ir dėl kito Vytauto gatvėje esančio baro anksčiau gauta ir savivaldybėje. Siekiant spręsti šį klausimą, pernai vasarą buvo surengtas bendras pasitarimas su policijos pareigūnais.  Sutarta, kad policija atidžiau stebės tokias vietas ir, jeigu užfiksuos, kad jos yra problemiškos, pateiks informaciją savivaldybei, kuri spręs, ką daryti toliau. „Jeigu gautume informaciją, kad ten nuolat daromi pažeidimai, galbūt būtų trumpinamas licencijoje numatytas prekiavimo alkoholiu laikas“, – sakė A. Dutkus. Tikino, kad dabar skyrius tokios informacijos neturi.

Šiuo metu minėtai įstaigai išduota naktinio baro licencija, todėl baras turi teisę prekiauti alkoholiu visą parą.

Ukmergės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Vladas Butkus patvirtino, kad penai vasarą išties buvo skirtas didesnis policijos dėmesys minėtoms vietoms – girti asmenys išvežti pareigūnų, nustatyta, kur jie būriuojasi ir pašalintos sąlygos jiems sėdėti. Neblaivūs barų klientai mėgdavę sėdėti ant netoliese buvusių stulpų, kurių, bendradarbiaujant su savivaldybe, nebeliko.

Skyriaus viršininkas informavo, kad nuo praeitų metų dėl šio baro nebuvo sulaukta skambučių nei 112 linija, nei kitomis. Jei gyventojai praneštų, policija tikrai sureaguotų, o jei pažeidimai kartotųsi perduotų informaciją savivaldybei.

Priminsime – jei asmuo viešoje vietoje pasirodo akivaizdžiai girtas, tai yra viešosios tvarkos pažeidimas, už kurį numatyta administracinė bauda. Pirmą kartą ji yra nuo 20 iki 40 eurų, o nusižengiant pakartotinai siekia nuo 100 iki 200 eurų.

 

Skaistė VASILIAUSKAITĖ - DANČENKOVIENĖ

Rekomenduojami video