Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nevėžio pakrantėje atsiras gėlėmis apželdintas Kėdainių vardas

Akylesni kraštiečiai jau pastebėjo Kėdainių mieste, netoli naujojo pėsčiųjų tilto per Nevėžį, atsiradusį metalinį užrašą „Kėdainiai“. Netrukus masyvių raidžių užrašas bus apželdintas gėlėmis ir pasikeis neatpažįstamai. Beje, visame mieste jau sodinamos gėlės, netrukus miestą papuoš ir gėlių žiedai.

Bus apželdintas

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius sako, kad upės krante sukonstruotas užrašas „Kėdainiai“ netrukus atrodys labai gražiai.

„Tai yra naujovė mūsų mieste, darbai vykdomi etapais. Tai, ką dabar mato žmonės, yra tik pirmas etapas. Netrukus bus ir antras, tada bus matyti ir rezultatas.

Masyvios metalo raidės bus apželdintos gėlėmis. Šiuo metu gėlės atrenkamos. Vaizdas tikrai turėtų būti gražus“, – komentavo seniūnas.

Visame mieste

Seniūnas pažymėjo, kad šiuo metu darbai vykdomi visame mieste, mat miesto gėlynų apželdinimo konkursą laimėjusi bendrovė „Josvainių gėlės“ gėles mieste turi pasodinti iki balandžio 7-osios.

„Sutartyje numatyta, kad iki tos dienos miesto gėlynuose turi būti pasodintos gėlės. Šiuo metu kai kur jau pasodintos našlaitės.

Darbai mieste vyksta, gėlynai jau buvo ruošiami, tvarkomi kurį laiką.

Gėles ne tik sodins, bet ir jomis rūpinsis žinoma mūsų krašto bendrovė „Josvainių gėlės“. Jie jau daug metų dirba ne tik Kėdainiuose“, – dėstė A. Krivičius.

Ir grožisi, ir kritikuoja

Naują Nevėžio krante atsiradusį užrašą „Kėdainiai“ kraštiečiai jau gana aktyviai aptarinėja – kaip visada, vieni giria, kiti kritikuoja.

Tačiau idėjos sumanytojai ragina luktelėti ir sulaukti galutinio darbo rezultato. Masyviomis raidėmis sudėtas Kėdainių miesto vardas gėlėmis bus apželdintas artimiausiu metu.

Rekomenduojami video