Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Netoli Surviliškio užsidegė gyvenamasis namas – įtariama, kad trenkė žaibas

Vakar vakare Kėdainių mieste lijo, pūtė stiprus vėjas ir žaibavo. Būtent tuo metu netoli Surviliškio miestelio žaibas trenkė į vienkiemyje stovintį seną medinį gyvenamąjį namą. Nuo žaibo iškrovos kilo gaisras. Kol į įvykio vietą lėkė gausios ugniagesių pajėgos, vietos ūkininkas namą gesino savo jėgomis. Greičiausiai tai ir išgelbėjo nuo dar didesnių nuostolių.

Dviejų rajonų pajėgos

18 val. 49 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Surviliškio seniūnijos Spigučių kaime dega namas.

Į įvykio vietą išsiųstos Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos, Miegėnų, Pramonės, Dotnuvos ugniagesių komandos ir Panevėžio rajono priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų Krekenavos ugniagesių komanda.

Informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai – pasiųstas greitosios medikų ekipažas.

Malšino ūkininkas

Atvykus ugniagesiams iš po namo medinių lentelių rūko dūmai, gaisrą jau gesino ūkininkas su savo technika – atvežta cisterna vandens.

„Namas medinis, 9×14 metrų dydžio, 1 aukšto, apkaltas medinėmis lentelėmis, stogas dengtas skarda. Gaisro metu apdegė ir nuardyta 3 m² palėpės skliauto, nuardyta apie 4 m² medinių lentelių“, – informavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė Džiuginta Vaitkevičienė.

Manoma, kad trenkė žaibas

Tiek sodybos gyventojai, tiek gaisrą ėmę tirti inspektoriai mano, kad gaisrą atokesnėje sodyboje sukėlė žaibo iškrova. Ugniagesiai gelbėtojai dėkoja akimirksniu namą puolusiam gesinti ūkininkui, mat jei ne jo operatyvumas, pasekmės šiandien galėjo būti žymiai skaudesnės.

Tą patį vakarą į įvykio vietą atvyko Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus Jonavos inspektoriai. Jie ėmėsi tirti visas nelaimės aplinkybes.

Tarnyboms išsiskirsčius, įvykio vietoje dar liko budėti Miegėnų ugniagesių komanda.

Įvykio metu žmonės nenukentėjo, medikų pagalbos niekam neprireikė.

Rekomenduojami video