Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Neteko kantrybės – važinėti reikia „tarka“

Kol miestuose ir užmiesčiuose bus nors vienas žvyrkelis, tol bus ir gyventojų skundų. Nuolatinės priežiūros reiklaujantys tokie keliai dažnai yra tvarkomi rečiau, nei norėtų gyventojai. Tam dažnai trukdo meteorologinės sąlygos, kartais finansai ar turima seniūnijos technika. Tiesa, panašu, kad gyventojai kantriai laukia, kol kelias bus sutvarkytas, ir laiku apie tai tiesiog nepraneša.

Susidarė „tarka“

Štai Aristavoje esanti Ievų gatvė, kuria kasdien važinėja išties nemažai gyventojų, jau ilgą laiką yra tapusi tikru išbandymu automobilių važiuoklėms. Nors iš pirmo žvilgsnio žvyrkelis atrodo tikrai gerai – nėra duobių, pakelės nuošienautos, visgi pavažiavus gylyn automobilį ima gerokai purtyti ir tenka po visą kelią ieškoti lygesnio krašto.

„Kelio, kiek žinau, išvis negreideriavo šiemet. Dar anksčiau buvo šioks toks, o kai pradėjo traktoriai važinėti, apskritai su lengvąja mašina sunku važiuoti darosi. Tikrai jau visiems pabodo mašinas ten laužyti“, – sakė kraštietis Karolis.

Niekas nesakė

Tuo tarpu paskambinus Vilainių seniūnui Antanui Bružui, šis sakė, kad niekas jam dėl to kelio lig šiol nesiskundė. Tad panašu, vėl grįžtama prie paprastos tiesos – dėl ūkinių kiekvienos seniūnijos reikalų galima ir reikia kreiptis į seniūną. Taip palengvinsite darbą seniūnijai, greičiau sulauksite rezultatų ir, žinoma, būsite visuomeniškai atsakingas gyventojas.

„Man tai niekas nieko nesakė, neskambino. Kol kas atostogauju, bet pirmadienį grįšiu į darbą, apžiūrėsiu, jei reikės – tikrai nugreideriuosime. „Tarka“ ant kelio daug kur susidariusi, nes buvo labai sausas laikotarpis, kelias perdžiūvo tiesiog. Mes turime sutartį, perkame šią greideriavimo paslaugą, na, prašysime, kad nugreideriuotų. Čia tikrai nėra didelė problema – tai greitai išsprendžiama.

Gyventojai tegul drąsiai skambina man dėl tokių ir panašių dalykų. Visuomet telefoną šalimais turiu, atsiliepiu – taip greičiau išspręsime visokias bėdas“, – ragino seniūnas.

Tiesa, Aristavos gyventojai teigė, kad po žurnalistų skambučio, dar nesulaukus grįžusio iš atostogų seniūno, minėtas kelias buvo nugreideriuotas.

 

Eglė KUKTIENĖ

Rekomenduojami video