Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Neringa Venckienė:"Manęs niekas neįtikins, jog mergaitė nebuvo prievartauta"

Išskirtiniame interviu TV3 Žinioms Neringa Venckienė sakė šiuo metu labiausiai norinti laiką leisti su tėvais, o ateityje, kai galės, žada ieškotis darbo.

Interviu buvusi teisėja ir politikė pasirodė susigrąžinusi savo ankstesnį įvaizdį - nusikirpusi ilgus plaukus. Moteris dėstė, kad jai kol kas pritaikyta kardomoji priemonė netrukdo, nes nori laiką leisti su tėvais, o paskui ketina prašyti ją pakeisti, ir žada ieškoti darbo.

Į klausimą apie grįžimą į politiką, ji atsakė aptakiai, kad žino, kad yra svarstoma po dešimties metų leisti kandidatuoti per apkaltą nušalintiems politikams. Garliavos istoriją ji vadino mergaitės gynimu, ir sakė, kad nepaisant visko dar kartą darytų tą patį.

„Baisu, kas atsitiko, bet aš vis tiek daryčiau tą patį. Aš vis tiek ją būčiau gynusi. Manęs niekas neįtikins, kad ji nebuvo prievartauta“, – kalbėjo N. Venckienė.

Su Deimante, pasak jos, jos tėvams niekada per šį laikotarpį nebuvo leista susitikti, ir jos mama su ja kalbėjosi „Skype“ tik vieną kartą 2014 metais. N. Venckienė kaltinimus neigia, ji sakė JAV nesislapsčiusi, ir teigia, kad Generalinė prokuratūra kreipėsi į JAV dėl 39 nusikalstamų veikų, bet dėl 35 ji nebuvo išduota Lietuvai.

Rekomenduojami video