Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Neramios žinios dėl COVID-19: viena savivaldybė Lietuvoje vėl pradeda „raudonuoti“

14 dienų naujų atvejų skaičius 100 tūkst. gyventojų pakilo iki 34,3, teigiamų diagnostinių testų dalis per parą ūgtelėjo iki 1,2 procento. Per praėjusią parą Lietuvoje nustatytas 101 naujas koronaviruso atvejis, nuo šios ligos naujų mirčių nefiksuota, antradienį pranešė Statistikos departamentas.

Naujų mirčių nenustatoma penktą dieną iš eilės. Šalyje atlikti 5989 molekuliniai (PGR) ir 4189 antigeno tyrimai dėl įtariamo koronaviruso. Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 279 tūkst. 914 žmonių, iš jų tebesergančių per parą padaugėjo iki 894.

Nuo šios ligos iš viso mirė 4404 žmonės, tiesiogiai ir netiesiogiai su COVID-19 siejamos 8998 mirtys. Nerimą kelia masiniai renginiai ir keliautojai Portalas tv3.lt primena, kad Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas tikino, jog situacija Klaipėdoje akylai stebima. „Suvokiame, kad tai yra pakankamai aiškūs ženklai, jog nusiraminti, atsipalaiduoti yra labai anksti. Ir labai tikiuosi, kad tai taps dar vienu pakankamai įtikinamu motyvu tiems, kurie abejoja dėl vakcinavimo arba žiūri atsainiai, atidėlioja rudeniui ir t.t.“, – kalbėjo Klaipėdos meras.

Jis teigė, kad yra ieškoma būdų, kaip dar labiau paskatinti žmones vakcinuotis. „Ieškome priėjimo, kad skiepas privažiuotų kuo arčiau peties, vos ne prie daugiabučio namo įėjimo. Bet turbūt, jei noro ar tikėjimo, kad skiepas, ko gero, yra vienintelė galimybė to išvengi arba neišvengus to bent susidurti lengviausia forma, manau, tai turėtų įkvėpti susimąstyti tuos, kurie į vakcinavimą žiūri gana atsainiai“, – portalui tv3.lt kalbėjo V. Grubliauskas.

Rekomenduojami video