Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Negyvenamoje sodyboje nutraukta naminės degtinės gamyba

Vakar negyvenamoje sodyboje, Katyčių sen., Akmeniškių k., apie 18.30 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai bendradarbiaudami kartu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnais nutraukė vykdomą nelegalią veiklą.

Miškingoje, gausiai apaugusioje ir vos pastebimoje negyvenamoje sodyboje pareigūnai rado ne tik didelius kiekius naminių gėrimų, bet aptiko ir 50 m. vyrą, įnirtingai besidarbuojantį gaminat velnio lašus.

Kaip vėliau paaiškėjo, kad vyras yra Šilutės gyventojas ir policijai žinomas. Atlikus kratą sodyboje buvo rastas aparatas skirtas namų gamybos stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, 410 litrų naminių stiprių alkoholinių gėrimų bei 1 200 litrų raugo. Vyrui pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d., ir 201 str. 2 d.

Tęsiant ikiteisminio tyrimo veiksmus, tą pačią dieną, Šilutės r,, Buikiškės k., buvo atlikta dar viena krata pas vyrą, gim. 1966 m., kurios metu rasta suktinė su augalinės kilmės narkotinėmis medžiagoms. Jam pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 2 d.

Rekomenduojami video