Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Neblaivi pranešėja ant kojų sukėlė visas specialiąsias tarnybas

Kėdainių mieste antradienio popietę aidėjo specialiųjų tarnybų sirenos – ugniagesių, medikų ir policijos pajėgos ieškojo į nelaimę patekusios moters. Tarnyboms atskubėjus ir patikrinus visas pranešėjos nurodytas vietas paaiškėjo, kad joms tiesiog buvo pameluota. Melagingai apie nelaimę pranešusiai moteriai gresia atsakomybė.

Skundėsi sveikata

Bendrasis pagalbos centras po 15 val. gavo pranešimą, kad Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvėje pranešėjai sutriko sveikata.

Moteris pranešė esanti 89-ojo namo 24-ajame bute. Ji taip pat informavo, kad negali atidaryti durų, reikės jas laužti.

Kadangi Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai tuo metu gesino gaisrą Radvilų gatvėje, į įvykio vietą buvo pasiųsta Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Pamelavo

Tarnyboms atvykus prie 89-ojo namo paaiškėjo, kad tai ne gyvenamasis namas, o prekybinės paskirties pastatas, kuriame įsikūrusios įvairios įstaigos.

Tuomet pranešėjai perskambinta. Ši informavo, jog yra Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvės 79-ajame name, 122-ajame bute.

Visos specialiosios tarnybos nuskubėjo prie šio penkiaaukščio namo. Tačiau pagalbos čia niekam nereikėjo, pranešėjos šiame name nebuvo. Nurodytas netikslus adresas.

Pareiškė, kad nereikia

Dar kartelį susisiekus su pranešėja, ši patikino, kad jai pagalba reikalinga, tačiau netrukus ragelį perėmė kita moteris ir pasakė, kad jokia pagalba nereikalinga.

Moteris buvo neblaivi. Tarnybas ji kvietė be reikalo, o kviesdama nesugebėjo pranešti net tikslaus adreso.

Įvykio aplinkybes tikslinasi policijos pareigūnai.

Tačiau Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba pranešimą jau traktavo kaip melagingą. Ugniagesiai grįžo į komandą, medikai taip pat grįžo budėti į būstinę.

Gresia bauda

Specialiąsias tarnybas be reikalo kvietusiai moteriai gresia bauda.  

Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, kad už Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymą žinant, kad pagalba nereikalinga, gresia įspėjimas arba bauda nuo 90 iki 200 eurų.

Už melagingą specialiųjų tarnybų iškvietimą gresia bauda nuo 200 iki 2 000 eurų.

Bendrasis pagalbos centras primena, kad dėl netikslingai užimtų telefono linijų ir melagingų skubiosios pagalbos tarnybų iškvietimų pagalba gali būti nesuteikta tiems žmonėms, kuriems ji tuo metu iš tiesų reikalinga.

Rekomenduojami video