Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Neatlaikę sniego naštos lūžta medžiai

Ne tik kelininkai, tikėtina, šiemet keiksnoja gausiai krintantį sniegą. Neatlaikę jo naštos, vienas po kito lūžta medžiai. Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir savivaldybės priešgaisrinė tarnyba pastarosiomis dienomis sulaukia ne vieno  pranešimo apie ant kelių užgriuvusius medžius. Laimei, medžiai negriuvo ant namų, transporto priemonių ar žmonių.

Nuvirto du

Pastarąjį kartą didžiulis medis virto Pernaravos seniūnijos Pelutavos kaimo ribose. Vairuotojai, paskambinę į Bendrąjį pagalbos centrą pranešė, kad kelyje Josvainiai–Ariogala, miškelio atkarpoje, medis yra nugriuvęs ant kelio, kelia pavojų eismui. Į įvykio vietą išvyko arčiausiai įsikūrusi Rugėnų ugniagesių komanda. Du pavojingai pasvirusius medžius ugniagesiai supjaustė ir patraukė nuo kelio.

Užvertė Cinkiškių kelią

Kiek anksčiau iškvietimas dėl nuvirtusio ir kelią užtvėrusio medžio buvo gautas iš Josvainių seniūnijos. Žmonės pranešė, kad kelyje Kėdainiai–Cinkiškiai nuvirto medis. Į įvykio vietą atvykusi Josvainių ugniagesių komanda medį pašalino ir nušlavė kelio dangą. Eismas po pusvalandžio buvo atnaujintas.

Sužeistų nėra

„Rinkos aikštės“ duomenimis, dėl nuvirtusių medžių sužeistų žmonių nebuvo. Medžiai negriuvo ant namų, transporto priemonių ar žmonių. Tiesa, elektros tiekimą prižiūrinti bendrovė ESO vyko į keletą iškvietimų dėl kiemuose ant elektros linijų nuvirtusių pušų. Elektros tiekimas gyventojams sutrikęs nebuvo.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video