Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nausėdienė sužibo elegancijos spinduliuose: akis traukė kelios detalės

Prezidentas Gitanas Nausėda su ponia Diana Nausėdiene sekmadienį pradėjo vizitą Lenkijos sostinėje Varšuvoje, kur pirmadienį dalyvauja iškilmingoje Gegužės 3-iosios Konstitucijos 230-ųjų metinių minėjimo ceremonijoje.

Pirmojo susitikimo su Lenkijos vadovais metu pirmoji šalies ponia D. Nausėdienė žavėjo elegancija. Ji atlydėjusi prezidentą į oficialų susitikimą pasipuošė pasteline žydra suknele, o liemenį juosė plonas dirželis.

Suknelės apykaklę priekyje puošia mažas perliukas, kuris dera su D. Nausėdienės pamėgtais elegantiškais mažais perliniais auskarais. Ji buvo apsiavusi klasikinius juodus aukštakulnius, o plaukus surišusi į elegantišką kuodą.

Prezidentas su žmona lankosi Lenkijoje

G. Nausėda su ponia Diana Nausėdiene sekmadienį pradėjo vizitą Lenkijos sostinėje Varšuvoje. Šiandien čia keliama iškilminga Gegužės 3-iosios Konstitucijos 230-ųjų metinių minėjimo ceremonijoje. G.Nausėda jos metu akcentavo strategine partneryste grįstus dvišalius Lietuvos ir Lenkijos santykius, ypač sustiprėjusį bendradarbiavimą saugumo ir gynybos srityje.

Abiejų valstybių vadovai išreiškė paramą Ukrainos suverenitetui, teritoriniam vientisumui ir tarptautinei Krymo platformai. Išreikštas ir bendras palaikymas Baltarusijos pilietinės visuomenės kovai už demokratinius pokyčius, nurodo Prezidentūra. Pasak pranešimo, Lietuvos ir Lenkijos vadovai sutarė kurti ambicingą Europos Sąjungos Rytų partnerystės politiką bei ir toliau teikti paramą kaimyninių šalių reformoms.

Prezidentai atkreipė dėmesį į strateginių Lietuvos ir Lenkijos infrastruktūros projektų svarbą dvišaliams santykiams. Jie sutarė užtikrinti sklandų projektų „Via Baltica“ ir „Rail Baltica“ įgyvendinimą bei elektros tinklų sinchronizacijos su kontinentine Europa projekto spartinimą. Iškilmingame Gegužės 3-iosios Konstitucijos 230-ųjų metinių minėjimo renginyje kartu su Lietuvos prezidentu ir pirmąja ponia dalyvaus ir Latvijos, Estijos, Lenkijos bei Ukrainos vadovai su sutuoktiniais.


Rekomenduojami video