Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Naumiestiškis pelnė kvailiausio padegėjo vardą

Pirmadienio vakare ūkinį pastatą Žemaičių Naumiestyje padegęs vyras regis galėtų pretenduoti į kvailiausio padegėjo titulą.

Gaisrą girtas sukėlęs ir jo metu pats apdegęs 36 metų vyras, manė, kad išsisuks nuo įtarimų, jei važiuos ne pas Šilutės, o pas Tauragės medikus. Tačiau nuskubėjęs ten pakliuvo tiesiai į Tauragės policijos pareigūnų rankas…
Šią savaitę dar du gaisrai kilo Švėkšnoje ir Šilutėje.

Įtartas padegimas

Gegužės 10-osios vakare, apie 22.40 val. Žemaičių Naumiestyje esančiame ūkiniame pastate kilo gaisras. Vietos gyventojai K. Š. priklausantį pastatą sudarė dvi dalys: mūrinė ir medinė. Medinėje dalyje buvo sukrauta apie 20 kub. metrų malkų, mūrinėje dalyje dar buvo apie 3 tonas šieno.

Į gaisravietę išsiųstos autocisternos iš Šilutės, Vainuto, atskubėjo ir vietiniai Žemaičių Naumiesčio ugniagesiai, taip pat iš Švėkšnos. Bet pastaroji autocisterna pakeliui sugedo, tad papildomai į Šilutės rajoną išskubėjo ir Šilalės PGT vyrai.

Į nelaimės vietą taip pat išsiųsti ir Tauragės AVPK policijos pareigūnai, mat liepsnos įsiplieskė medinėje pastato pusėje, kurioje nebuvo elektros. Todėl įtartas padegimas.

Atvykus ugniagesiams pastatas jau degė atvira liepsna. Sudegė medinė pastato dalis, apdegė joje buvusios malkos, sunaikinta ir nemažai šieno, o likusį ugniagesiams teko perkrauti. Nudegė ir mūrinės dalies stogas, tad šeimininkas patyrė tikrai didelius nuostolius.
Ugniagesiams pavyko išsaugoti dar 4 kiemo pastatus.

Gydytis išskubėjo į Tauragę

Ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 2 d. pradėjo ir policija.
Aiškinantis įvykio aplinkybes buvo gautas pranešimas, kad po poros valandų, jau apie 00.20 val. nakties į Tauragės ligoninės Priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių atvyko agresyvus ir neblaivus (2,04 prom.) 36 m. vyras. Pareigūnų ekipažas buvo išsiųstas tramdyti girto vairuotojo. Nuvykus paaiškėjo, kad vyras yra apdegęs. Kilus įtarimui, kad būtent jis gali būti susijęs su padegimu Žemaičių Naumiestyje vyras buvo sulaikytas.

Įvykio liudininkai „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad šis padegėjas galėtų pretenduoti į kvailiausio metų padegėjo titulą, nes pats nuvyko tiesiai į apskrities policijos rankas…

Pasak vietinių, vyras konfliktavo su pastato savininkais, tad matyt nieko protingiau nesugalvojęs taip nutarė su jais atsiskaityti.

Ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 281¹ str. str. 1 d. pradėtas ir dėl to, kad vyras vairavo būdamas sunkiai apgirtęs. Už tai jam gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Rekomenduojami video