Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Naujoji S. Skvernelio frakcija laikysis centro kairės politinės krypties: matome, kad Lietuva yra skirtinga

Naujoji Sauliaus Skvernelio frakcija „Demokratai – vardan Lietuvos“ ketina laikytis centro kairės politinės krypties. Iš Mišrios Seimo narių grupės į naują frakciją ketinantis pereiti Algirdas Butkevičius pabrėžė dėmesio socialinei politikai poreikį.

„Bus skiriamas didžiulis dėmesys socialinei politikai. Galiu pasakyti, kad nuo šiandien dienos aš grįžtu į aktyvią politinę veiklą. Reikia pripažinti, kad buvau ne toks aktyvus, nes ir tokios politinės jėgos neturėjome“, – frakcijos pristatymo spaudos konferencijoje kalbėjo Lietuvos socialdemokratų partijos 2012-2016 m. deleguotas premjeras A. Butkevičius.

Praėjusioje kadencijoje socialinės apsaugos ir darbo ministro pareigas ėjęs Linas Kukuraitis detalizavo frakcijos ideologinę kryptį.

„Iš tiesų mes save pozicionuojame centro kairės pozicijoje“, – pridūrė L. Kukuraitis.

Tuo metu S. Skvernelis, paklaustas, ar ši politinė jėga rudens sesijoje ketina remti valdančiųjų teikiamą Partnerystės įstatymą, pažymėjo, kad toks projektas, koks buvo teikiamas pavasarį – neturi perspektyvų.

„Mes tikrai diskutuosime, jeigu bus pateiktas toks įstatymas. Tokios formos ir tokiu politiškai neišmintingu būdu teikiamas jis tikrai neturi jokios perspektyvos. Jeigu bus teikiamas kitas variantas, mes susirinksime ir svarstysime. Bet kokiu atveju gerbiame kiekvieną žmogų, matome, kad Lietuva yra skirtinga“, – teigė S. Skvernelis, kartu pridurdamas, kad šis įstatymas yra valdančiųjų atsakomybė.

„Tai yra ne mūsų darbotvarkėje. Tai yra valdančiųjų pažadas ir valdantieji turi galvoti, stengtis tą pažadą įgyvendinti“, – tvirtino politikas.

ELTA primena, kad antradienį parlamentaras S. Skvernelis Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje pranešė apie pasitraukimą iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos ir paskelbė apie naujos frakcijos steigimą. Naujoji frakcija vadinsis „Demokratai – vardan Lietuvos".

Kartu su ekspremjeru iš „valstiečių“ frakcijos pasitraukia Laima Nagienė, Rūta Miliūtė, Lukas Savickas, Algirdas Stončaitis, Tomas Tomilinas, Laima Mogenienė, Rima Baškienė, Linas Kukuraitis, Zenonas Streikus.

Taip pat prie naujosios frakcijos turėtų prisijungti trys Mišrioje Seimo narių grupėje dirbę parlamentarai: Domas Griškevičius, Vytautas Bakas ir Algirdas Butkevičius.

Frakcija ketina dirbti opozicijoje.

Rekomenduojami video