Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Naktį įžūliai pavogtos pušelės

Gargžduose pirmadienio naktį prie Pušų gatvės 39-ojo namo buvo pavogtos 11 (iš 12) pasodintų pušelių. Apie tai atėjęs į redakciją skaudžiai papasakojo minėto namo bendrijos pirmininkas Romanas Kasparas.

Gargždiškis pasakojo, kad praėjusias metais pušeles nupirko iš savo ir rajono Tarybos nario Viktoro Kuros pinigų, abu ir pasodino pušeles.

„Iškasėme duobes, atvežėme juodžemio. Rūpinomės ir laistėme – visos prigijo. Norėjome, kad aplinka, kurioje gyvename, būtų gražesnė. Sako, kad medį gali išrauti iki dvejų metų – vėliau jau ne. Deja, kažkas pasinaudojo proga ir pavogė pušeles. Labai nusivyliau. Ką jau galima ir bepavogti… Atrodo, kad tiesiog kastuvėliu iškasė. Matyt, nebuvo spėjusios įsišaknyti. Kai man pranešė šią žinią, atvykau pažiūrėti ir… nusviro rankos. Suprantu, gyventojų nuomonių yra visokių. Tačiau skaudu ir bjauru, kai tokie negeri dalykai dedasi. Apie medžių vagystę pranešėme policijai. Keliu klausimą, negi tikrai niekas nieko nematė, negirdėjo? Kreipiuosi į gargždiškius, Pušų g. gyventojus: nebūkime abejingi. Jei turite informacijos ar ką nors matėte, kas galėjo pavogti pušeles, praneškite. Juk patiems mums rūpi aplinka, kurioje gyvename. Skaudu, kai kasdienybėje susiduriame su abejingumu. Jeigu ne man nutiko, ne mano – tai niekam ir nereikia?“ – retoriškai klausė R. Kasparas. Namo bendrijos pirmininkas visgi tikisi, kad pilietiški gargždiškiai, matę šį įvykį, atsilieps, ir ilgapirščiai bus išaiškinti.

Rekomenduojami video