Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Motociklais – dovanos ir padėka medikams

Nors baikerių sezonas oficialiai dar nėra atidarytas, o ir dėl tradicinio atidarymo yra labai daug abejonių – geri orai kviečia sėsti ant dviejų ratų. Kėdainių baikerių klubo „Born Again MCC“ nariai nusprendė šį nuostabų penktadienį pasivažinėti... iki Kėdainių krašto medikų. O  po to – gal ir kažkur toliau.

Atvežė kaukių

Prie Kėdainių pirminio sveikatos priežiūros centro sustoję keturi chromu žvilgantys motociklai traukė praeivių akis, nors tų praeivių, ačiū Dievui, vos vienas kitas.

Paaiškėjo, kad čia baikeriai sustojo visai trumpam. Norėjo medikams padovanoti šimtą medicininių kaukių ir padėkoti už jų darbą tokiu sunkiu ir įtemptu metu.

„Iš klubo lėšų nupirkome – nors kažkiek prisidėsime prie medikų darbo. Dabar vienam žmogui riboja pirkimą tų kaukių, tai klubo nariai nuvažiavo, nupirko, kiek buvo galima, ir atiduodame jas mūsų medikams. Norime bent taip simboliškai išreikšti padėką, paramą jiems.

Visas gydymo įstaigų personalas yra mūsų herojai“, – gražių žodžių negailėjo klubo prezidentas Edmondas Bagdonas – Edma.

 

Rekomenduojami video