Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Moteris apstulbo dėl medikų elgesio: uošvio ranka – kaip „kaladė”, o tyrimams nesiunčia

Į portalą tv3.lt kreipėsi viltį sulaukti pagalbos iš medikų praradusi šeima. Agnė pasakoja, kad jos uošvis jau trečią savaitę guli Anykščių ligoninėje negalėdamas pajudinti rankos. Tačiau, moters teigimu, medikai dėl vyro būklės tik gūžčioja pečiais ir nesiunčia tyrimams į Vilnių.

„Seselės pasakė: šiandien išrašysime jus, darykit, ką norit“, – abejingumu stebėjosi ji.

Agnės pasakojimu, viskas prasidėjo nuo to, kad jos uošvis vieną rytą pabudęs nebegalėjo pajudinti rankos. „Nuvažiavus į Anykščių polikliniką gyd. Pranskūnas išrašė vaistų nuo skausmo ir pasakė, kad po trijų dienų skausmas praeis“, – pradėjo pasakojimą Agnė. Tačiau po savaitės laiko vyras dar rankos negalėjo ištiesti ir priliesti.

„Vaistus nuo skausmo gėrė saujom. Nuvažiavus tiesiai į ligoninę, pasakė, kad yra rankoj uždegimas, išrašė antibiotikų ir gydytis liepė namuose. Skausmui nepraėjus po dar 5 dienų, vyrą nuvežėme vėl į ligoninę, tik jau pas kitą gydytoją. Padarius kraujo tyrimus pamatė, kad yra labai didelis uždegimas.

Paguldė į ligoninę ir jau dešimta para, kaip jį ten marina, o ranka kuo toliau tuo labiau tinsta. Buvo padaryta operacija, sakė vandenis ištrauks iš alkūnes. Bet po kelių dienų vyrui gydytojas prasitarė, kad operacija net nebuvo reikalinga", – teigė Agnė.

Moters teigimu, medikai iki dabar neranda, kokia yra rankos tinimo priežastis. „Dabar jau trečia savaitė, kai vyras nejudina rankos. Prašėm, kad siųstų į Vilnių daryti magnetinio rezonanso (Anykščių ligoninėje tokio nėra), tačiau niekas nieko nedaro. Gydytojai tik sako, kad neranda skausmo židinio. O seselės tik patarė laukti pirmadienio. Sako, kad bus 10 dienų, kai gulite ligoninėje, mes jus išrašom, jūs važiuokite ir darykitės tyrimus, kur norit“, – nevilties neslėpė moteris.

Agnė sako, kad šiandien šeima prašysianti siuntimo, nes vyrui rankos skausmas visiškai nemažėja. „Pirmadienį bus trečia savaitė, kai per alkūnę ranka nebuvo ištiesta nei kartą, nes vyras jaučia nežmonišką skausmą.

Baisu kas darosi būtent toje ligoninėje. Jau nebeturim nei nervų, nei kantrybės. Noriu, kad visa tai būtų viešinama, kiek dar ilgai Anykščių daktarai kankins žmones, nesugeba“, – sakė Anykščių ligoninės darbui pasibaisėjusi moteris.

Aigustė Tavoraitė

Rekomenduojami video