Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Mistika: privačiame miške be savininko žinios „nukryžiuoti“ medžiai

Kas ir dėl ko Pabaslynės miške be savininko žinios raudonais ženklais pažymėjo per 20 medžių? Į šį klausimą atsakymų neradęs miško savininkas Raikėnų kaimo gyventojas Narcizas Mikšys pagalbos kreipėsi į redakciją ir policiją. Ženklai ant medžių sukėlė įtarimų, jog kažkas bus nusitaikęs į jo turtą.

Išgąsdino

„Stebuklai darosi! Be mano žinios mano miške kažkas ženklina medžius. Kam? Gal naktį atvažiuos ir išpjaus. Juk dabar technika dirba tyliai: pati pjauna, pati pasikrauna. Ir gaudyk vėją laukuos“, – svarstė į keistą situaciją patekęs miško savininkas. Savo miške, užimančiame 1,75 ha, jis suskaičiavo per 20 medžių, paženklintų ryškiai raudonais dažais. Medžiai ženklinti ne iš eilės, daugiausia paženklintų – brandūs: pušys, eglės, beržai. Yra ženklų ir ant kelių jaunų medžių.

Nepardavė

Tame pačiame masyve – keturių miško savininkų valdos. Tačiau trys savininkai savo turtą prieš keletą metų pardavė miško pirkliams, kurie medžius iškirto. „Siūlė parduoti ir man, nesutikau. Prieš pora metų pats truputį kirtau. Tegul auga, miškas valgyt neprašo“, – svarstė N. Mikšys. Tačiau dabar jis įtaria, kad miškas gali būti iškirstas ir be jo žinios, nes „kam gi tie ženklai“?

Rekomenduojami video