Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Miškininkų nemokamai išdalintos eglių šakos papuošė tūkstančių gyventojų namus

Per tradicinę eglių šakų dalinimo akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ ketvirtadienį Valstybinių miškų miškininkai pagrindinėse miestų ir miestelių aikštėse, didžiųjų prekybos centrų aikštelėse nemokamai išdalino tūkstančius eglės šakų bei kankorėžių.

„Džiaugiamės, kad po pandemijos miškininkai vėl galėjo sugrįžti pas gyventojus su eglių šakomis ir atnešti į kiekvienus namus džiugią kalėdinę nuotaiką“, – sakė Valstybinių miškų urėdijos vadovas Valdas Kaubrė.

Daugiau kaip 60 vietų miškininkai išdalino iš viso apie 100 000 eglių šakų, skelbia Valstybinių miškų urėdija. Jos prieš akciją buvo surenkamos kirtavietėse, tokiu būdu užtikrinant racionalų miško išteklių naudojimą.

Gyventojai akcijos vietose rinkosi gražiausias eglučių ir pušų šakas į savo namus, draugams ir kaimynams. Labiausiai visi ieškojo šakų su kankorėžiais, tarėsi su miškininkais, kaip ilgiau šakas išlaikyti iki švenčių.

Tradicinė akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ pirmą kartą surengta prieš 15 metų Šiaulių krašto miškininkų ir vėliau tapo tradicija visoje Lietuvoje.

Tiems, kurie visgi nori namuose pasipuošti Kalėdų eglutę, miškininkai rekomenduoja kreiptis į Valstybinių miškų urėdiją – šventei skirti medeliai specialiai auginami medelynuose ar tam skirtose plantacijose.

Rekomenduojami video